جولای 20, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

اخطار نقض قوانین اینستاگرام پیش از بسته شدن اکانت به کاربرین متخلف ارسال خواهد شد. این اخطار شامل یک تاریخچه از پست‌ها، کامنت‌ها و استوری‌های کاربر خواهد بود که به دلیل نقض قوانین توسط اینستاگرام حذف شده‌اند.

اینستاگرام تمامی اطلاعات این محتوا پاک شده را ارائه می‌دهد و دلیل پاک شدن آن‌ها را هم مشخص خواهد کرد. این صفحه به کاربر هشدار می‌دهد که اگر بار دیگر هم چنین رفتاری را تکرار کنند اکانت آن‌ها بسته خواهد شد.

اخطار نقض قوانین اینستاگرام و درخواست تجدیدنظر

البته همه چیز در اینجا به پایان نمی‌رسد. اگر حس می‌کنید که اخطار نقض قوانین اینستاگرام به اشتباه ارسال شده و سیستم کنترل محتوا این اپلیکیشن درست کار نکرده، می‌توانید درخواست تجدید نظر کنید.

شما می‌توانید در همان صفحه یک درخواست ارسال کنید تا دوباره بر پایه اطلاعاتی که ارائه می‌دهید، پست شما بررسی شود. این درخواست فعلا برای تخلفات برهنگی و نفرت‌پراکنی فعال است. اما اینستاگرام قول داده که قابلیت تجدیدنظر را به دیگر دسته‌بندی‌ها هم گسترش دهد.

اینستاگرام پیش از بستن اکانت کاربران به دلیل نقض قوانین به آنها هشدار خواهد داد

اینستاگرام پیش از بستن اکانت کاربران به دلیل نقض قوانین به آنها هشدار خواهد داد

بسیاری از کاربران بعد از بسته شدن اکانت خود در یک حالت برزخی گیر می‌کنند. عموما این افراد نمی‌دانند که چرا چنین اتفاقی رخ داده و این حرکت تازه و ارسال اخطار نقض قوانین اینستاگرام کمک شگرفی خواهد کرد.

همچنین قابلیت تجدیدنظر اشتباهات فراوانی را کاهش خواهد داد. اینستاگرام و فیسبوک هر دو مشکلات مختلفی را در زمینه حذف محتوای اشتباهی داشته‌اند. این محتوا هم عموما حول محور برهنگی دسته‌بندی شده که اشتباه است. اما با تجدیدنظر از بسته شدن اکانت خود به دلایل اشتباه حتما جلوگیری خواهید کرد.

توانایی بیشتر در بستن اکانت‌ها

اینستاگرام فقط به چنین تغییراتی بسنده نکرده و از این پس کنترل‌کنندگان محتوا اختیارات بیشتری دارند و دست بازتری در بستن اکانت‌ها خواهند داشت. تا پیش از این کاربران باید به یک درصدی از تخلفات می‌رسیدند و سپس اینستاگرام آن‌ها را حذف می‌کرد. اما از این به بعد، کنترل‌کنندگان می‌توانند کاربرانی که طی یک مدت زمان تخلف کرده‌اند را از پلتفرم حذف کنند.

به گفته اینستاگرام تمامی این تغییرات برای این است که فضای اینستاگرام را امن‌تر و بهتر از گذشته کند. البته که این شرکت اطلاعات مشخصی را منتشر نکرده و تمامی قوانین تازه به شدت مبهم هستند. اما هدف اینستاگرام به دلایل حقوقی و همچنین به دلیل حافظت از الگوریتم‌های تازه است.

اینستاگرام قدم‌های تازه‌ای را برداشته و توییتر هم به دنبال این شرکت قدم‌های تازه‌ای برای حفظ حریم شخصی کاربران برداشته است. باید دید که این قدم‌ها چه تغییری در ماهیت شبکه‌های اجتماعی خواهد داشت.

 


برچسب ها