جولای 20, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

برنامه تغییر چهره فیس اپ که اخیرا به دلیل فیلتر افزایش سن فوق‌العاده خود مورد توجه بسیاری از کاربران سراسر جهان قرار گرفته است احتمالا از سوی دولت مورد بررسی قرار گیرد. با فارنت همراه باشید…

چاک شومر، رهبر اقلیت دمکرات سنا،  نامه‌ای به اف تی سی و اف بی آی ارسال کرده و از هر دو سازمان خواسته که در رابطه با برنامه تغییر چهره فیس اپ تحقیقات خود را آغاز نمایند.

شومر در نامه خود نوشته که از بابت دو مورد در این برنامه نگرانی‌هایی دارد؛ اول اینکه تجمع چنین حجم عظیمی از اطلاعات می‌تواند خطرناک باشد و دوم اینکه کاربران نمی‌دانند که این اطلاعات به دست چه کسی می‌افتد.

در ابتدا تعدادی گزارش مبنی بر اینکه برنامه تغییر چهره فیس اپ بدون اجازه کاربران به عکس‌ها و آپلود آن‌ها دسترسی دارد، منتشر شد اما به جایی نرسید. هر چند که با وجود به جایی نرسیدن این گزارشات باز هم نمی‌توان گفت که هیچ‌گونه ریسک و خطری کاربران این برنامه را تهدید نمی‌کند.

سیاست امنیتی برنامه فیس اپ در قبال کاربران بدین صورت است که سازنده به تمامی تصاویری که روی این نرم‌افزار آپلود می‌شوند دسترسی کامل دارد و می‌تواند آن را بدون اجازه کاربر و به هر منظوری در هر کجا آپلود نماید.

جاستین بروکمن، مدیر بخش امنیت شرکت Consumer Reports، به کاربران هشدار می‌دهد که مواظب باشند و از انتشار محتوای حساس روی این برنامه خودداری کنند چون سازنده آن حق کامل به هر نوع استفاده از تصاویر آپلود شده روی فیس اپ را دارد. دو سازمان FTC و FBI هنوز هیچ گونه بیانیه رسمی یا غیر رسمی در رابطه با شروع تحقیق در مورد این برنامه را منتشر نکرده است.


برچسب ها