دسامبر 10, 2018 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

بسیاری از ویرایش‌گر‌های متنی که شما در اینترنت با آن‌ها سروکار دارید از نوع WYSIWYG هستند. WYSIWYG مخفف عبارت What You See Is What You Get است، به این معنی که هر آنچه که شما در حین ویرایش می‌بینید، به همان شکل نیز در نهایت بر روی صفحه‌ی وب منتشر خواهد شد. در این‌گونه ویرایش‌گر‌ها، کلیه تغییرات اعمال شده بر روی متن (نظیر تغییر اندازه، تغییر رنگ و…) بی‌درنگ در محتوا اعمال می‌گردد. اما در صورتی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید قطعاً متوجه این موضوع شده‌اید که این مرورگر سازگاری درستی با ویرایش‌گرهای WYSIWYG ندارد. بدین صورت که تغییرات به صورت بصری اعمال نشده و تنها شاهد BBCodeها خواهید بود. در این ترفند قصد داریم راه‌حلی برای این مشکل ارائه دهیم.
برای این کار:
توسط مرورگر گوگل کروم، صفحه‌ی افزونه‌ی WysiBB – WYSIWYG BBcode editor را در فروشگاه کروم باز کنید:

https://chrome.google.com/webstore/detail/wysibb-wysiwyg-bbcode-edi/hhjndhcbbnkoopmgdlcpdbnegjkglbhh?hl=en

سپس  با کلیک بر روی دکمه «Free +» آن را بر روی مرورگر خود نصب نمایید.
با استفاده از این افزونه، در اکثر سیستم‌های انجمن‌های گفتگو (phpbb2 ،phpbb3 ،IP.Board2 و SMF) مشکلی با ویرایش‌گرهای WYSIWYG نخواهید داشت.

همچنین جهت حل مشکل این نوع ویرایش‌گرها در سیستم انجمن‌های vBulletin نیازمند افزونه‌ای به نام vBulletin WYSIWYG هستید. برای نصب این افزونه به آدرس زیر بروید:

http://www.chromeextensions.org/other/vbulletin-wysiwyg

سپس بر روی Add to Chrome کلیک کنید.


برچسب ها