دانلود اسکریپت خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی SMM Proتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

SMM Pro یک راه حل کامل برای کسب و کار بازاریابی رسانه های اجتماعی است. این سیستم مدیریت محتوا شامل تقریبا همه چیزهایی است که شما برای انجام یک کار تجاری SMM انجام می دهید. مشتریان می توانند هر سرویس را با یک کلیک سفارش دهند و بدون نیاز به ثبت نام برای تکمیل سفارش. پی پال و نوار برای معامله پرداخت آسان یکپارچه می شوند. این اسکریپت برای هر دستگاه کاملا پاسخگو است. Admin می تواند وب سایت کامل بدون یک خط از دانش برنامه نویسی را مدیریت کند. این سیستم قوی سیستم تزریق SQL است که این سیستم را از هکرها دور نگه می دارد. این اسکریپت یک جلسه منحصر به فرد برای هر ورودی ایجاد می کند و جلسه ورود را با این سیستم معتبر یا نه بررسی می کند. بنابراین هیچ مشکلی در مورد ربودن جلسه وجود ندارد.
پیش نمایش

دانلود

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*

Next Articleاسکریپت دانلود از یوتیوب YouFetch