دانلود اسکریپت مدیریت منو رستوران AppSeed Restaurant Backend Liteتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

Backend Backup برنامه AppSeed با هدف ارائه یک پلت فرم برای ایجاد برنامه های رستوران ۵ ستاره برای کاربران شما است. این به شما اجازه می دهد تا سریعتر خودتان را بکشید و زمان و هزینه تحویل برنامه خود را کاهش دهید. این را می توان به تنهایی برای برقراری ارتباط با هر رستوران تلفن همراه / برنامه وب و یا در رابطه با AppSeed رستوران تلفن همراه برنامه برای تجربه کاربر جذاب استفاده می شود. این Backend ارائه می دهد مدیریت سفارش، احراز هویت و مدیریت کاربر، ساخت محتوای کامل برنامه رستوران خود، تنظیم اطلاعات کسب و کار، عکس، پیشنهادات ویژه و بسیاری دیگر.
پیش نمایش

دانلود

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*

Next Articleدانلود افزونه اسلاید واکنشگرا jQuery بنام Slider Revolution