دانلود اسکریپت موتور تولید بازدید Traffic Bot Engineتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

پروژه ترافیک بوت برای تقلید از ترافیک از مکان های مختلف و ایجاد بازدید خودکار بازدید از وب سایت ایجاد شده است. در حالی که این یک ربات خودکار است، نحوه کارکرد آن این است که، یک مرورگر را باز میکند، از URL ارائه شده استفاده میکند و برای مدت مشخص شده باقی میماند. به عبارت دیگر، فقط به عنوان یک انسان یک وب سایت را در یک مرورگر یا یک برگه جدید باز می کند. موتور ارائه شده، در یک سیستم لینوکس نشسته و فعالیت فوق را تکرار می کند تا تعداد مشخص شده برآورده شود. فرایند راه اندازی سیستم ممکن است نیاز به حداقل سطح دانش فنی داشته باشد. با این حال، هدف از این سند این است که اطمینان حاصل شود که کل فرآیند به آسانی امکان پذیر است. اگر سرور لینوکس مجازی شما آماده باشد، کل پروسه نباید بیش از ۱۰ دقیقه طول بکشد.
پیش نمایش

دانلود

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*

Next Articleدانلود اسکریپت سیستم مدیریت آموزش آنلاین Academy