دانلود افزودنی User Rating Review نسخه ۳.۸.۲ برای افزونه UserProتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

توانایی ارزیابی سایر کاربران با استفاده از رتبه بندی ستاره یا استفاده از نظرات متن شما می توانید انتخاب کنید که بررسی های ناشناس را اجازه دهید. اگر غیرفعال شود، سپس UserProfiles در برابر نظرات مرور متن نمایش داده خواهد شد. نظرات متن را محدود به محدودیت مشخص شده با استفاده از تنظیمات PO / MO فایل های در دسترس – همه برچسب ها / پیام ها را می توان ترجمه شده را می توان در نصب چند سایت نصب بیش از حد مشاهده متوسط رتبه بندی عددی برای سایر کاربران اجازه می دهد تا فقط نقش خاصی را برای رای دادن به کاربران دیگر کاربران.نسخه : 3.8.2

پیش نمایش

دانلود


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*