خرداد ۱۴, ۱۳۹۸ Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

دانلود افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Product Filter Premium

دانلود افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Product Filter Premium

 

به کاربران خود اجازه فیلتر محصولات با توجه به نیازهای خود، و در عرض چند ثانیه می دهد آنها را پیدا خواهد دقیقا همان چیزی که آنها می خواهند برای خرید: یک ابزار ساده و قدرتمند برای دست زدن به مشتریان خود را به محصول ایده آل خود، تسریع فرایند خرید، و بهبود تبدیل. فروشگاه آنلاین خود را ارزیابی کنید.
توانایی فیلتر کردن محصولات در فروشگاه بسیار رایج است که نه تنها موثر بوده بلکه ضروری نیز بوده است. کاربران به استفاده از این ابزار عادت می کنند و پیشنهاد نمی دهند که این کار به فروشگاه شما بسیار مضر باشد.
با تشکر از YITH WooCommerce Ajax Product Filter، می توانید از این خطر جلوگیری کنید و نرخ تبدیل را در فروشگاه خود افزایش دهید.

YITH WooCommerce Ajax Product Filter به مشتریان خود اجازه می دهد تا به سرعت محصولات مناسب را پیدا کنند: یک ابزار قدرتمند و حیاتی، مخصوصا اگر تجارت الکترونیک شما یک کاتالوگ محصول عالی ارائه می دهد.
مطالعات نشان می دهد که ۷۵ درصد از کاربران سایت را ترک می کنند اگر آنها نمی توانند در عرض ۱۵ ثانیه پیدا کنند چه چیزی را دنبال می کنند. جستجو و انتخاب محصولات آسان تر می شود و Rapider برای تضمین وفاداری مشتری و پشتیبانی فروش ضروری خواهد بود.

فورا به لطف تکنولوژی آژاکس – – با تشکر از مشتریان افزونه های ما را قادر به فیلتر کردن محصولات خواهد بود در میان گزینه های موجود برای هر محصول را انتخاب کنید: اندازه، رنگ، دسته بندی، قیمت، و غیره.
اما چیز دیگری وجود دارد: شما همچنین می توانید از فیلتر های مختلف با هم انتخاب کنید (برای مثال، برای نشان دادن تمام اقلام از همان رنگ، اندازه و قیمت) و محصولات فیلتر بر اساس تاریخ انتشار، امتیاز، تعداد فروش … در واقع هیچ گزینه محدود برای فیلتر که شما می تواند ارائه دهد وجود دارد!

اثربخشی این افزونه به دلیل بهبود مستمر آن است: اخیرا توانایی فیلتر کردن محصولات را به ترتیب حروف الفبا و دو طرح جدید برای نشان دادن فیلتر مورد استفاده ارائه دادیم.

YITH WooCommerce آژاکس فیلتر محصولات – یک محصول ایده آل برای تمام انواع فروشگاه ها، به ویژه کسانی که ارائه تعداد زیادی از کالاها و خطر ابتلا به مصرف کنندگان گیج کننده را اجرا کنید و به از دست دادن چند فروش مهم است.
به طور موثر مشتریان بالقوه خود را به محصولات خود هدایت کنید و به یاد داشته باشید: شما فقط ۱۵ ثانیه برای انجام این کار دارید.