ژوئن 27, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

دانلود افزونه چند زبانه کردن وردپرس Polylang Pro

دانلود افزونه چند زبانه کردن وردپرس Polylang Pro

 

Polylang Pro نسخه برتر پلاگین ترجمه وردپرس محبوب است. این به شما اجازه می دهد محتوای چند زبانه را در تعداد نامحدود زبان ها ایجاد کنید. Polylang به کاربران اجازه می دهد تا زبان مورد نظر خود را در نمایه خود انتخاب کنند و به طور خودکار بسته زبان وردپرس را بارگیری می کنند. WordPress Polylang Pro به طور کامل از زبان RTL پشتیبانی می کند و با اکثر تم های وردپرس کار می کند.
پست ها، صفحات و پست های خود را به طور معمول ارسال کنید و زبان را برای هر یک از آنها بنویسید. ترجمه، چه در زبان پیش فرض باشد یا نه، اختیاری است.

شما می توانید به عنوان بسیاری از زبان های که شما می خواهید استفاده کنید. اسکریپت RTL پشتیبانی می شود. بسته های زبان وردپرس بصورت خودکار دانلود و به روز می شوند.
شما می توانید پست ها، صفحات، رسانه ها، دسته ها، پست برچسب ها، منوها را ترجمه کنید … انواع پست های سفارشی، طبقه بندی های سفارشی، پست های چسبنده و فرمت های پست، RSS خوردها و تمام ویدجت های پیش فرض وردپرس پشتیبانی می شوند.
زبان توسط محتوا یا کد زبان در URL تعیین شده است یا شما می توانید از یک زیر دامنه یا دامنه برای هر زبان استفاده کنید.
محتوای اولیه، دسته ها، برچسب های پست و همچنین بعضی از متا دیگر می تواند به صورت خودکار در هنگام اضافه کردن یک پست یا صفحه جدید کپی شود. دو پست حتی می توانند همگام شوند تا به همان زبان های مختلف ظاهر شوند.
سوئیچر زبان قابل تنظیم به عنوان یک ویجت یا در منوی نوت ارائه شده است.