دانلود افزونه WP Fastest Cache Premium نسخه ۱.۴.۴توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

وردپرس Cache Plugin فایل های اچ تی ام ال استاتیک را از وبلاگ دینامیک وردپرس شما ایجاد می کند. هنگامی که یک صفحه رندر می شود، از php و mysql استفاده می شود. بنابراین سیستم نیاز به RAM و CPU دارد. اگر بسیاری از بازدیدکنندگان به سایت می آیند، سیستم با استفاده از مقدار زیادی RAM و CPU، صفحه را به آرامی رندر می کند. در این مورد، شما نیاز به یک سیستم حافظه پنهان ندارید تا دوباره و دوباره صفحه را رندر کنید. سیستم حافظه کش یک فایل متنی static ایجاد می کند و موجب صرفه جویی در آن می شود. سایر کاربران به صفحه HTML استاتیک دسترسی پیدا می کنند.نسخه : 1.4.4

پیش نمایش

دانلود


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*