دانلود بازی blood bowl 2 legendary edition نسخه Codexتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

 

Blood Bowl 2 ترکیبی از جنگ و مسابقات فوقتبال آمریکایی را به معرض نمایش می گذارد که کسب پیروزی مهمترین هدف است و این رویا باید هرطور شده تحقق یابد . هیچ ملاحظه ای در بازی وجود ندارد و شما باید با تمام وجود برای تیم خود بر سر مالکیت توپ مبارزه کنید . شخصیت های اصلی بازی را ، موجوداتی عجیب و غریب و هیولاها تشکیل می دهند اما تیم انسان ها نیز در بازی حضور دارند و نبرد میان این دو تیم هیولاها و تیم انسان ها می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد . ممکن است در ابتدا ، بازی ساده بنظر رسد اما وجود عناصر استراتژیک و لحظات خنده دار ، Blood Bowl 2 را به یک بازی جذاب و اعتیاد آور بدل کرده است .

تصاویری از محیط بازی :

 

دانلود بازی :

codex-blood.bowl.2.legendary.edition.iso


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*