دو ترفند کوچک به وسیله کلیدهای Ctrl و Shift در ویندوزتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

انتخاب متون به وسیله کیبورد
در محلی که متنی در آن قرار گرفته ، یک‌بار توسط موس یک تک کلیک کنید (یا از طریق دکمه Tab به محلی که متون تایپ شده بروید)، سپس دکمه Shift را بگیرید و دکمه‌های چپ یا راست موجود روی کیبورد را متناوب وارد نمایید تا آن قسمت از متن به حالت انتخاب درآورده شود. جالب این که اگر این کار را به وسیله گرفتن دکمه Ctrl+Shift به شکل هم‌زمان صورت دهید سرعت کار ۲ برابر می‌شود!

بستن چندین برنامه به شکل هم‌زمان
برای این کار کافی است کلید Ctrl را گرفته و بر روی برنامه‌های در حال اجرا در نوار وظیفه یا Taskbar کلیک کنید. خواهید دید که برنامه‌هایی که در این حالت بر روی آن‌ها کلیک می‌کنید به حالت انتخاب در می آیند. حال کافی است بر روی یکی از برنامه ها راست‌کلیک کرده و Close Group را انتخاب کنید تا برنامه‌های برگزیده بسته شوند.سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*

Next Articleاقدامات امنیتی به هنگام اتصال به شبکه‌های Wireless