ژوئن 12, 2018 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

سلام ، امروز با مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس در خدمت شما هستم ، که شما می توانید برای ایجاد نظرسنجی در سایت خود استفاده کنید و از فیدبک آن محتوای سایت خود را ارتقاء دهید.

۱. افزونه WPForms

WPForms بهترین پلاگین فرم تماس  وردپرس است و برنامه حرفه ای آن شامل نظرسنجی قدرتمند و افزونه نظرسنجی است. که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی نظرسنجی های آنلاین را ایجاد کنید، آنها را در هر جایی از سایت خود جاسازی کنید و نتایج را با نمودار های زیبا نمایش دهید.

شما می توانید فیلدهای فرم های مختلف را بکشید و رها کنید تا کاربران بتوانند چندین یا یک پاسخ را انتخاب کنند. WPForms به شما اجازه می دهد از تصاویر به عنوان انتخاب نظرسنجی همراه با متن استفاده کنید.

پس از گرفتن رای از کاربران، نتایج نظرسنجی می تواند به طور خودکار در همان صفحه نمایش داده شود. شما همچنین می توانید نتایج نظرسنجی در هر نقطه از سایت خود را نشان می دهد. WPForms شما را قادر می سازد تا نتایج نظرسنجی را برای تاریخ بعدی وارد کنید تا در ارائه پاورپوینت خود و دیگر حالت های آفلاین موجود باشد.

۲. افزونه YOP Poll

نظرسنجی YOP یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد که نظرسنجی ها و نظرسنجی های آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید. این برنامه رایگان و آسان نصب در وردپرس است.

شما می توانید نظرسنجی، نمایش نظرسنجی در چند صفحه، نمایش نتایج نظرسنجی در تعداد و درصد، بازنشانی نظرسنجی را در هر زمان نمایش دهید. با استفاده از این افزونه می توانید محدود کردن نظرسنجی به کاربران مهمان / ثبت شده و مسدود کردن کاربران توسط کوکی، IP یا نام کاربری انجام دهید.

نظرسنجی YOP می تواند نتایج را در سبک های مختلف نمایش دهد. ویژگی بایگانی آنها به شما امکان می دهد که نتایج نظرسنجی قبلی را که توسط تاریخ شروع و پایان نظرسنجی مرتب شده اند، نشان دهید.

۳. افزونه WP-Polls

WP-Polls یک راه حل نظرسنجی ساده، آسان و رایگان برای سایت وردپرسی شماست. که به شما اجازه می دهد تا نظرسنجی های آنلاین خود را در صفحات، پست ها و مناطق ویجت خود را اضافه کنید.

کاربران می توانند چندین گزینه را در نظرسنجی انتخاب کنند. WP-Polls به طور خودکار نتایج را پس از انتخاب کاربران انتخاب می کند. اگر می خواهید نظر خود را سفارشی کنید و کمی کد گذاری کنید، می توانید موضوع را تغییر دهید و سبک سفارشی CSS را به نظرسنجی خود اضافه کنید.

نظرسنجی و رتبه بندی Polldaddy یکی دیگر از افزونه های رایج وردپرس است. که به شما اجازه می دهد نظرسنجی خود را از داشبورد وردپرس ایجاد و مدیریت کنید.

شما می توانید یک نظرسنجی چندگانه ایجاد کنید، یک تاریخ نزدیک برای نظرسنجی، نمایش / مخفی کردن نتایج نظرسنجی در سایت خود انتخاب کنید، سفارشی کردن ظاهر نظرسنجی خود و غیره را ایجاد کنید. Polldaddy به شما اجازه می دهد تا نظرسنجی های خود را در سایر سایت های وردپرس قرار دهید.

جلوگیری از پاسخ چندگانه از همان کاربران با فیلتر کردن IP اصلی . این یک افزونه رایگان است با این حال، برای ایجاد یک کلید API، به یک حساب WordPress.com نیاز خواهید داشت.

۵. افزونه Responsive Poll

Responsive Poll یکی دیگر از پلاگین های نظرسنجی وردپرس است. که به شما امکان ایجاد نظرسنجی ساده در سایت را می دهد. شما می توانید نظرسنجی های متعدد در یک صفحه اضافه کنید، نظرسنجی های چندگانه ای را ایجاد کنید، نتایج نظرسنجی را با اثرات انیمیشن نمایش دهید، تاریخ شروع و پایان نظرسنجی و غیره را تنظیم کنید.

Responsive Poll اجازه می دهد تا شما یک تصویر برای هر گزینه در نظر سنجی اضافه کنید. همچنین به شما اجازه می دهد تا نظرسنجی را پیوست کنید و نظر سنجی های تکراری ایجاد کنید. نسخه رایگان افزونه کاملا از امکانات محدود است.

 

دوستان عزیز اگر از این آموزش خوشتان آمد در لطفاً در نظرات اعلام کنید .

برچسب ها