نرم افزار تبدیل Encoding فایل های زیرنویس بصورت گروهیتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

سلام ، بعد از مدتی میخواستم سریال هایی که قبلاً دیدم را دوباره نگاه کنم ، به مشکلی برخوردم که نمایش متن زیرنویس بشکل علامت سوال در لوزی به شکل تصویر زیر بود.

تصویر متن زیر نویس

 

این مشکل از Encoding ذخیره کردن فایل می باشد ، بعد از اونجا که تعداد قسمت های سریال زیاد بودند ، بدنبال نرم افزاری گشتم که بصورت گروهی مشکل فایل ها را حل کنید ، اما متاسفانه نرم افزارهایی که پیدا کردم مشکل ام را حل نکرده اند.

تصمیم گرفتم خودم یک برنامه بنویسم که این مشکل را برای بی نهایت فایل حل کند و حالا این نرم افزار را با شما دوستان عزیز به اشتراک میزارم که اگر شما هم همین مشکل را داشتید ، مورد استفاده قرار بگیرد.

توجه برای استفاده از برنامه پس از باز کردن برنامه از طریق دکمه “افزودن مسیر جدید” پوشه های حاوی فایل های زیرنویس های srt مشکل دار را اضافه کنید و سپس دکمه تبدیل را بزنید و کار تمام است.

 
دانلود

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*