همگام سازی ویندوز ۱۰ با ویندوزفونتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

دستگاه هایی که از ویندوز ۱۰ تلفن های هوشمند استفاده می کنند نمی توانند مواردی مانند صفحه استارت و یا پوسته را با سایر دستگاه ها همگام کنند، اما آن ها قادر هستند تا مواردی را با گوشی هایی که از ویندوز فون ۸.۱ استفاده می کنند همگام سازی کنند.
اگر شما در تنظیمات ویندوز فون ۸.۱ گزینه theme sync را فعال کرده باشید، می توانید رنگ پوسته گوشی دیگر که از ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می کند را به راحتی تغییر دهید البته توجه داشته باشید که باید بر روی هر دو گوشی از یک اکانت مایکروسافت استفاده کرده باشید.
با استفاده از این روش شما می توانید رنگ های ویندوز فون ۸.۱ را تغییر دهید. اما این تقریبا یک قضیه یک طرفه است زیرا بسیاری از رنگ های ویندوز ۱۰ موبایل بر روی ویندوز فون ۸.۱ اعمال نمی شوند اما به جای آن ها رنگی که خیلی شباهت دارد در ویندوز فون ۸.۱ به عنوان رنگ پوسته انتخاب می شود.
ویندوز ۱۰ موبایل می تواند با ویندوز فون ۸.۱ همگام شود زیرا هنوز ویندوز ۱۰ موبایل نمی تواند با یک گوشی دیگر که آن نیز از ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می کند و یا یک رایانه ویندوزی همگام شود. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت رنگ های بیشتری را جهت همگام سازی میان دستگاه ها اضافه می کند یا خیر.سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*