چرا انسانها اینطوری هستند؟توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

سلام دوستان عزیز این عکس متعلق که یک بچه مارمولک گرفتم ، بخاطر اینکه این سوال به ذهنم خورد چرا انسانها بجای ترسیدن از چیزهایی که نمی‌شناسند ، سعی به شناخت آنها نمی کنند؟

چرا بجای بررسی درست بودن اعتقادات ، بر اعتقاداتی که از پدر و مادر ارث رسیده یا از محل زندگی پافشاری میکنند؟

موقعی که این سوال به ذهنم خورد با خودم فکر کردم کسی که این را میخونه  ممکن خیلی تصوراتی داشته باشد ، که من دوست دارم به دوستاش جواب بدهم :

۱. شاید پیش خودش فکر کنه که من رشته زیست شناسی و یا جانور شناسی و کلا علوم تجربی هستم و درسم درباره حیوانات می‌باشد ، اما اینطور نیست من رشته ریاضی خودم و لیسانس کامپیوتر هستم  و از ۱۵ در حال افزایش علم برنامه نویسی خودم هستم به امید اینکه تا قبل از مرگم بتوانم اثری از خودم بجا بزارم

۲. شاید پیش خودش فکر کنه برای شهرت این کار را کرده ، اما اینطور نیست بنده علاقه ای به شهرت ندارم ، فقط تنها هستم ، با اینکه خیلی اطرافیان زیادی دارم اما دنبال یک دختر هستم که باهاش دوست باشم و باهاش درد دل کنم و من را برای خودم بخواهد نه برای پول یا چند کلمه عربی که کسی بخواند و علت اینکارم شاید پیدا کردن گوش میباشد.

بنظر شما چرا انسانها اینطوری هستند؟

بنظر شما من چطور میتونم مشکلم را حل کنم؟


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*