دسته‌بندی نشده آوریل 9, 2018 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان با سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار جلیلی با اشاره به برخی اتفاقات اخیر گفت: کینه‌توزی‌های امروز دشمن حاصل تنومندی درخت انقلاب اسلامی است و استکبار می‌خواهد ناکامی خود در مواجهه ی چهل ساله با انقلاب اسلامی را با اتهام های مختلف بپوشاند.

وی تاکید کرد: دشمنان به صراحت بیان می‌کنند که نمی‌توانند محبوبیت و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه را تحمل کنند و عصبانی هستند که در دهه ۹۰ جوانان ما با همان شور دهه ۶۰ مصمم به مبارزه با مزدوران آنها هستند و جان خود را هم در این راه فدا می کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای دشمنان قابل تحمل نیست که شهدای مدافع حرم به عنوان جوانان دهه ۹۰، همان پرچم عزت و آزادی خواهی ملت‌ها را مانند جوانان دهه ۶۰ به اهتزاز در آورده‌اند.

جلیلی تصریح کرد: استکبار از اینکه سرمایه‌های ارزشمند انقلاب امروز تکثیر شده و جوانان مدافع حرم مانع جدی در برابر تحجر و خشونت داعش هستند عصبانی است، آنها از اینکه جوانان ما با پیروی از ولایت مدافع امنیت، آزادی و آزاد فکری در منطقه هستند نگرانند و به همین دلیل دنبال اتهامات واهی به انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: اگر نتانیاهو، ترامپ، ترزامی و بن سلمان ما را به «سلطه جویی منطقه ای» متهم می کنند برای آن است که دفاع رهبری و مردم ما از مردم مظلوم فلسطین را «سلطه‌جویی منطقه‌ای» می‌نامند؛ آنها دفاع از کشورهای منطقه را در برابر اشغالگری آمریکا و مبارزه با پیاده نظام آمریکا و رژیم صهیونیستی چون داعش را «سلطه جویی منطقه ای» می‌خوانند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: کسانی که جمهوری اسلامی را همنوا با آمریکا و اسلام آمریکایی متهم به «سلطه جویی منطقه‌ای» می‌کنند آیا نباید از این تحلیل خود احساس شرم کنند؟ آیا تحلیل های همسو با آمریکا و اسلام آمریکایی را می‌توان بیان صادقانه از توصیف وضع موجود تلقی کرد؟

جلیلی در پایان تصریح کرد: کسانی که چنین جملاتی را بیان می کنند باید در پیشگاه شهدا استغفار کنند و از خانواده محترم شهدای حرم عذرخواهی کنند.

انتهای پیام/


برچسب ها