دسامبر 8, 2018 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

یکی از مواردی که باعث جذابیت بیشتر محیط کار ویندوز ۷ شده،استفاده از theme های مختلف جهت تغییر رنگ بندی و تصاویر پشت زمینه ویندوز می باشد.به صورت پیش فرض بر روی این سیتم عامل ۷ نوع theme از نوع aero وجود دارد.اما theme های دیگری بصورت مخفی در این ویندوز می باشد که در حالت عادی نمایش داده نمی شود.جهت فعال کردن theme های مخفی ویندوز ۷ بدین ترتیب عمل نمایید.

 

ابتدا به منوی start رفته و از قسمت جست و جو عبارت folder option را تایپ نمایید،سپس به سربرگ view رفته و تیک گزینه hide protected operating system files را برداشته و با کلیک بر روی yes و سپس با کلیک بر روی دکمه ok تغییرات را اعمال نمایید.حال به مسیر c:\windows\globalization\mct بروید.در این مسیر ۵ پوشه وجود دارد که در داخل هر یک از آن ها پوشه دیگری به نام theme وجود دارد،داخل پوشه theme شده و فایل هایی که در داخل پوشه مربوطه وجود دارد را اجرا نمایید.همانطور که می بینید theme های جدید به ویندوز شما افزوده خواهد شد.


برچسب ها