دسامبر 16, 2018 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

کلود فلر چیست ؟

شرکت کلودفلر در سال ۲۰۱۰ سیستم توزیع محتوای خود را در شبکه اینترنت معرفی نمود ، این خدمات شامل افزایش سرعت بارگذاری وب سایت ها و افزایش امنیت آنها می باشد. که البته این خدمات در پلان های رایگان به شکل ابتدایی ارائه می شوند.

اما حقیقتا کلودفلر تا ۳۰ درصد بر روی کارایی و بهبود سرعت وب سایت ها موثر است. از طرفی امنیت آن نیز به طور محسوسی بر روی وب سایت کاربران تاثیر گذار می باشد و به عبارتی استفاده رایگان از آن بسیار سودمند خواهد بود.

بنابراین مزایای استفاده از کلودفلر عبارتتند از :

۱) بهبود کارایی و سرعت وب سایت به دلیل استفاده از شبکه CDN هوشمند
۲) بهبود ارتباط موتورهای جستجو با وب سایت شما و در نتیجه افزایش بازدید و مشتریان
۳) جلوگیری از ورود بوت ها و اسپمرهای شناخته شده به وب سایت
۴) هشدار بار بازدیدکنندگانی که سیستمشان به ویروس یا بدافزار آلوده شده است.
۵) مصرف CPU کمتر
۶) کمترلود شدن فایل های ایستا نظیر تصاویر و .. که بهبود سرعت را منجر خواهد شد.

همه این مزایا به صورت رایگان در اختیار شماست . و البته با پرداخت ماهانه ۲۵۰۰۰ تومان می توانید از پلان ویژه آن نیز بهرمند شوید.
البته توجه کنید توقع معجزه را نداشته باشید اما همین بهبود ۲۰ تا ۳۰ درصدی به خصوص برای کاربرانی که امکان خرید لایت اسپید یا Nginx را ندارند کمتر از معجزه نخواهد بود.

امکانات پلان های رایگان کلودفلر :

۱) CDN جهانی ۲) کش شدن فایل های ایستا ۳) راکت لودر ۴) DNS Server بسیار سریع ۵) بلاک کننده بوت ها و اسپمرهای مشهور ۶) محافظت از اطلاعات کاربران در مقایل دزدیده شدن ۷) مسدود کردن IP کاربران و کشورها ۸) انتی دیداس پایه


برچسب ها