فوریه 27, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

تا به حال همه ما روش های مختلفی را برای مخفی کردن اطلاعات شخصی خود امتحان کرده ایم که اکثر روش ها با کمی جستجو قابل کشف بودند و سبب لو رفتن اطلاعات شخصی می شدند.
شاید شما هم برای مخفی کردن پوشه هایتان از گزینه Hidden استفاده می کنید، ولی در این صورت هر کسی می تواند با رفتن به آدرس زیر فایل ها و پوشه های مخفی را مشاهده کند.
Tools > Folder Option > view > show hidden files and folders
برای این که فولدری را مخفی کنید تا فقط خودتان از آن خبر داشته باشید باید به روش زیر عمل کنید.اول پوشه ی مورد نظر خود را به حالت Rename در تغییر دهید.سپس دکمه ی Alt را پایین نگه داشته و عدد ۰۱۶۰ را تایپ کنید و کلید Enter را بزنید،الان پوشه ی شما بی نام شد.

برای اینکه آیکون آن را نیز مخفی کنید،روی پوشه راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.سپس از پنجره ی باز شده روی تب Customize کلیک و بعد دکمه ی Change icon انتخاب کنید. در میان آیکون ها یک فضای خالی وجود دارد، در صورتی که این فضای خالی خود یک آیکون محسوب می شود. آن را انتخاب می کنید و پنجره ها را OK می زنید. حال پوشه ی شما مخفی شده و دیگر کسی نمی تواند آن را باز کند مگر این که به صورت شانسی روی جایی که پوشه قرار گرفته است دو بار کلیک کند که البته احتمال آن بسیار ناچیز است.

برچسب ها