مارس 9, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

دستگاه هایی که از ویندوز ۱۰ تلفن های هوشمند استفاده می کنند نمی توانند مواردی مانند صفحه استارت و یا پوسته را با سایر دستگاه ها همگام کنند، اما آن ها قادر هستند تا مواردی را با گوشی هایی که از ویندوز فون ۸.۱ استفاده می کنند همگام سازی کنند.
اگر شما در تنظیمات ویندوز فون ۸.۱ گزینه theme sync را فعال کرده باشید، می توانید رنگ پوسته گوشی دیگر که از ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می کند را به راحتی تغییر دهید البته توجه داشته باشید که باید بر روی هر دو گوشی از یک اکانت مایکروسافت استفاده کرده باشید.
با استفاده از این روش شما می توانید رنگ های ویندوز فون ۸.۱ را تغییر دهید. اما این تقریبا یک قضیه یک طرفه است زیرا بسیاری از رنگ های ویندوز ۱۰ موبایل بر روی ویندوز فون ۸.۱ اعمال نمی شوند اما به جای آن ها رنگی که خیلی شباهت دارد در ویندوز فون ۸.۱ به عنوان رنگ پوسته انتخاب می شود.
ویندوز ۱۰ موبایل می تواند با ویندوز فون ۸.۱ همگام شود زیرا هنوز ویندوز ۱۰ موبایل نمی تواند با یک گوشی دیگر که آن نیز از ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می کند و یا یک رایانه ویندوزی همگام شود. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت رنگ های بیشتری را جهت همگام سازی میان دستگاه ها اضافه می کند یا خیر.


برچسب ها
نظرات

توجه : لطفاً فقط نظرات خود را از این طریق ارسال نمایید و سوالات و مشکلات خود را در انجمن سایت مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.