ژوئن 17, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

دانلود افزونه ووکامرس WooCommerce Print Invoices/Packing Lists

دانلود افزونه ووکامرس WooCommerce Print Invoices/Packing Lists

 

WooCommerce Print Invoices/Packing Lists  ابزار نهایی برای رسیدگی به صورتحساب، لیست بسته بندی و انتخاب لیست ها در فروشگاه WooCommerce شماست. این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی اسناد را برای سفارشات مستقیما از صفحه سفارشات (به صورت جداگانه و بصورت عمده) چاپ می کنید، در حالی که در حال ویرایش سفارش ها هستید و به مشتری اجازه می دهد تا فاکتورها را از صفحه «حساب من» مشاهده کنید.

از جمله فاکتورها با سفارشات ارسال شده، به شما امکان می دهد که هنگام سفارش خرید خود مشتری و سفارشات مهم را به مشتریان ارائه دهید. چاپ صورتحساب ها و لیست بسته بندی تمام تلاش خود را از ارائه اطلاعات سفارش به مشتریان انجام می دهد به طوری که شما می توانید به صورت فله چاپ اسناد مورد نیاز خود را تنها با دو کلیک.

با این حال، این نه تنها به مشتریان شما کمک خواهد کرد. فهرست بسته بندی برای سفارش های فردی و لیست های جمع آوری شده به شما کمک می کند تا فرآیند تحقق خود را سریع تر کنید، زیرا اقلام سفارش بر اساس دسته بندی محصولات برای انتخاب و بسته بندی کارآمد طبقه بندی می شوند، به شما اجازه می دهند سفارشات خود را جمع آوری کرده و آنها را برای دقت بررسی کنید.