دسامبر 25, 2019 Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

امروز یکی از دوستاتون به بنده ایمیلی زد و مشکلی رو مطرح کرد دیدم این مشکل هم برای اون بنده خدا هست هم برای خود بنده ! مشکلی که شاید فقط یه کاربر بتونه درک کنه اما این وبمستر عزیز تونسته بود متوجه بشه ! (کاردو آنلاین)

حالا حدس میزدید مشکل چی بود ؟! ببینید اگه وقتی دارید پست ارسال میکنید آپلود عکس که میزنید بعد گذاشتن در نوشته که میزنید این عکس همراه لینک فایل ضمیمه توی نوشته قرار میگیره خب این لینک توی گول ایندکس میشه و وقتی کاربری مطلب رو جستجو میکنه لینک فایل این ضمیمه زودتر از خود مطلب قرار میگیره !! بعد کاربر توی گوگل روی اون فایل ضمیمه کلیک میکنه متوجه میشه که هیچی تو اونجا نیست و بعد نا امید میشه اما غافل از اینکه وارد آدرس فایل ضمیمه شده نه خود مطلب !
( البته این مشکل برای برخی تصایور که عنوان و توضیحات خاصی دارن مشکل ساز میشه )
خب ما میخوایم امروز به شما دوستان یه کاری یاد بدیم که دیگه وقتی کسی وارد آدرس فایل های ضمیمه یک پست شود به طور خودکار به پست اصلی منتقل گردد ( سعی کردم عنوان پست رو با ۴ تا کلمه بفهمونم , شرمنده اگه رسا نبود )
شما با این کار حسابی روی سئوی سایتتون تاثیر میذارید , در ضمن وقتی مطلب برای کاربران فیدبرنر ارسال میشه دیگه اونا با کلیک بر روی عکس مستقیم به خود مطلب هدایت میشوند.

ابتدا وارد هاست خود شوید در داخل فولدر قالب خود یک فایل با نام attachment.php ایجاد کنید و کد زیر را درون آن قرار دهید :

<?php wp_redirect(get_permalink($post->post_parent)); ?>