مارس 6, 2020 Mostafa بدون دیدگاه

سلام دوستان!خیلی از ما وردپرسی ها سایت های مختلفی رو با وردپرس را اندازی میکنیم و در تمام این سایت ها یک سری افزونه های تکراری و پرکاربرد رو نصب می کنیم.قصد داریم در این مقاله نحوه نصب کلی این افزونه ها رو آموزش بدیم.تا برای سایت جدیدی که قراره راه اندازی کنیم از همین بسته استفاده کنیم.

چگونه افزونه های وردپرس را به صورت یکجا نصب کنیم

اول از همه باید افزونه  WP Install Profiles رو نصب و فعال سازی کنید.حالا زیر مجموعه قسمت افزونه ها گزینه Bulk Install Profiles رو انتخاب کنید تا به صفحه این افزونه بروید.

در قسمت download plugins یه لیست یه اسم install this plugins داره که یه سری افزونه رو خودش نوشته.شما می توانید افزونه هایی که خودتون دوست دارید رو اضافه کنید و آنهایی که لازم ندارید پاک کنید(اسم افزونه ای که وارد می کنید باید همون اسمی باشه که در مخزن وزدپرس [wordpress.org] به همون نام ذخیره شده).بعد در قسمت Optional: Save this list as a new profile می توانید برای لیست جدید خودتون اسمی انتخاب کنید.

حالا اگه این لیست رو برای استفاده های بعدی لازم دارید گزینه save profile رو کلیک کنید,اما اگه دوست دارید این لیست توی همین سایتی که هستید هم نصب بشه دکمه download plugins and save profile رو بزنید در این صورت لیست شما فعال میشه و به صورت خودکار لیست افزونه های شما رو دانلود میکنه,افزونه های موردنیاز شما به راختی دانلود میشه ولی فعال نیست شما مثل همیشه از قسمت افزونه های سایت خودتون می تونید این افزونه ها رو فعال کنید.

استفاده از لیست در سایت های دیگر

قدم اول:

ما قصد داریم از این لیست در سایت های دیگه هم استفاده کنیم.برای این کار,به قسمت export profile بروید.اینحا هم می توانید لیست هایی رو که از قبل ساختید ذخیره کنید هم می توانید با گزینه creat a custom profile from this site از پلاگین هایی که الان روی سایت تصب هستند یه لیست تهیه کنید(اگه سایت شما الان یه لیست مناسب از افزونه هایی رو که دوست دارید رو نصب داره از این دکمه استفاده کنید) و بعد لیست شما در کامپیوترتون نصب میشه.

قدم دوم:

کافیه در هر سایتی که قصد دارید این لیست نصب بشه افزونه WP Install Profiles رو نصب کنید بعد از قسمت import profile لیستی که در قدم اول دانلود کردید رو اپبود و اجرا کنید همین

دانلود افزونه WP Install Profile


نظرات

توجه : لطفاً فقط نظرات خود را از این طریق ارسال نمایید و سوالات و مشکلات خود را در انجمن سایت مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.