مرداد ۲, ۱۳۹۸ Mostafa بدون دیدگاه

اگر دنبال برنامه نویس برای ساخت افزونه ،قالب،سایت،برنامه ویندوز،اپلیکیشین اندروید،ربات تلگرام و.... هستید ،سفارش برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

توجه : درخواست افزونه ،قالب، اسکریپت و نرم افزار و ... و سوالات و مشکلات خود را در انجمن ارسال نمایید

اینستاگرام از دو قابلیت جدید برای جلوگیری از مزاحمت در اینستاگرام و کاهش میزان آن و همینطور مدیریت کامنت‌های آزار دهنده را معرفی کرد. این قابلیت‌ها می‌تواند به کاربران کمک کند تا از مزاحمت‌های ایجاد شده توسط دیگران جلوگیری کند.

نخستین قابلیت آپدیت اینستاگرام که چند روزی از انتشار و اجرای آن می‌گذرد، مربوط به سیستم هوش مصنوعی اینستاگرام است، شاید شما نیز تاکنون اطلاعیه‌هایی را از این سیستم دریافت کرده باشید. این قابلیت به کاربرانی که قصد ارسال یک کامنت با محتوای خاص دارند اخطار می‌دهد که دیدگاه آن‌ها ممکن است اهانت آمیز باشد.

اگرچه این قابلیت نمی‌تواند جلوی ارسال پیام‌های توهین آمیز را بگیرد، اما این فرصت را به کاربر می‌دهد که پیش از ارسال نظر دوباره آن را مرور کند. به گفته اینستاگرام اجرای آزمایشی این قابلیت موجب شد برخی افراد نظر خود را در رابطه با متن ارسالی تغییر دهند و لحن خود را ملایم‌تر کنند.

قابلیت Restrict برای جلوگیری از مزاحمت در اینستاگرام

دومین قابلیت آپدیت جدید اینستاگرام که با نام Restrict شناخته می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد تا کنترل بیش‌تری بر روی تعاملات خود با دیگر افراد و جلوگیری از مزاحمت در اینستاگرام داشته باشند. قابلیت Restrict هم‌اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد، بنابراین در حال حاضر کاربران قادر به استفاده از آن نیستند.

هنگامی که یک فرد را به لیست محدود (Restrict) اینستاگرام خود اضافه می‌کنید، نظرات آن شخص در زیر پست‌های شما تنها برای همان فرد قابل مشاهده است.

با این حال اگر قصد دارید کامنت‌های وی برای همه افراد قابل رویت شود، می‌توانید او را از لیست Restrict خود خارج کنید. هم‌چنین افراد محدود شده قادر به دیدن زمان فعالیت شما در اینستاگرام و یا مشاهده زمان خواندن پیام‌های دایرکت توسط شما نیستند.

اگر گزینه Restrict را در اینستاگرام خود مشاهده کردید، شما شانس حضور در برنامه آزمایشی اینستاگرام را داشته‌اید. در غیر این صورت ممکن است اینستاگرام این ویژگی جدید را به صورت داخلی مورد آزمایش قرار دهد و در صورت موفقیت به مرور برای تمام کاربران فعال شود.