دانلود CleanMyDrive v2.1.8 MacOSX – نرم افزار مدیریت و بهینه سازی درایوهای خارجی و داخلی برای مکتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که پس از مدتی کار با سیستم عامل، سیستم دچار اختلالات و کندی سرعت می شود که این امر به فضاهای اشغال شده در درایو ها بر می گردد. فرقی نمی کند که از هارد داخلی یا خارجی استفاده می کنید با استفاده از نرم افزار CleanMyDrive می توانید به صورت کامل به مدیریت کامل و پاکسازی فضاهای اشغال شده در هارد خود بپردازید. این نرم افزار محصول پیشرفته ای دیگر از کمپانی Macpaw می باشد که به تازگی برای کامپیوترهای مک منتشر شده است. این نرم افزار آسان برای استفاده بوده و با یک رابط کاربری مناسب ابزارهای بسیار پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید همیشه درایوهای خارجی خود را از هر گونه فایل مخرب و یا اشغال شده امن نگه دارید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار CleanMyDrive:
– مدیریت و بهینه سازی درایوهای خارجی و داخلی
– پاک سازی فایل های اشغال شده
– دارای یک رابط کاربری مناسب
– مجموعه ای کامل از ویژگی های جدید
بهینه سازی شده برای سیستم عامل جدید مک او اس سیرا
– و …

دانلود


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*