برج بمبتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back

یک واحد بمب انداز می باشد که هنگام نابودی بمب بزرگی را بجای خواهد گذاشت که باعث نیروهای اطراف آن خواهد شد.

 

تصاویر ساختمان

سطح ۱

سطح ۲

سطح ۳

سطح ۴

سطح ۵

سطح ۶

سطح ۷

 

توضیحات

برج بمب یک ساختمان دفاعی است که در سطح ۸ تالار شهر باز شده است.
برج بمب بمب ها را در نیروهای زمینی بمباران می کند و به همین ترتیب از آسیب جادوگران نیز برخوردار می شود. با این حال، بر خلاف برج جادوگر، نمی تواند به واحد های هوایی حمله کند.
وقتی که سلامت آن به صفر برسد، بمبی که در زیر برج قرار دارد آغاز می شود و بعد از یک ثانیه منفجر می شود و تمام دستگاه های زمین در حدود ۲.۷۵ کاشی از آن آسیب میرساند ، شبیه به بمب غول پیکر است.

استراتژی دفاعی

جایی که انبوهی از سربازان زمینی انتظار می رود شما می توانید پدافند هوایی با برج بمب را قرار دهید. این دو دفاع، یکدیگر را تکمیل می کنند، زیرا ضعف های یکدیگر را پوشش می دهند؛ برج بمب می تواند با نیروهای زمینی مقابله کند در حالی که پدافند هوایی با نیروهای هوایی مقابله می کند.
همچنین می تواند به جای برج جادوگر برای تکمیل یک خمپاره انداز اگر برج جادو در جای دیگر زمین مورد نیاز است استفاده شود. باز هم قادر به پوشش بیشتر نقاط کور خمپاره انداز است، اما فقط اگر آنها در کنار هم قرار گرفته باشند.

استراتژی حمله

نیروهای هوایی کاملا به برج بمب ایمنی دارند. تمام استراتژی های هوایی توسط برج بمب تقریبا تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

اگر برج بمبی از پایگاه دشمن متوجه  نیروهای شما شود ، تعداد کمی از سربازان را  مورد حمله قرار می دهد این به سبب آسیب و انفجار آن، میزان خسارت وارده به ارتش شما را کاهش می دهد.
برای جلوگیری از اینکه اکثر نیروی حمله خود را در شعاع انفجار ناشی از آن قرار گیرند، در نظر بگیرید که یک نیروی قوی مثل غول یا غول سنگی را جلوی نیرو های خود بفرستید.

 

 

جدول تعداد در هر سطح

تعدادی که می توانید بسازیدسطح تالار شهر
۰۱
۰۲
۰۳
۰۴
۰۵
۰۶
۰۷
۱۸
۱۹
۲۱۰
۲۱۱
۲۱۲

جدول اطلاعات هر سطح

سطحآسیب در هر ثانیهآسیب در هر شلیکآسیب در هنگام نابودینقاط ضربههزینه ساختزمان ساختتجربه دریافتیسطح تالار شهر مورد نیاز
۱۲۴۲۶.۴۱۵۰۶۵۰۲۰۰۰۰۰۰۴ روز۵۸۷۸
۲۲۸۳۰.۸۱۸۰۷۰۰۳۵۰۰۰۰۰۶ روز۷۲۰۸
۳۳۲۳۵.۲۲۲۰۷۵۰۵۰۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۹
۴۴۰۴۴۲۶۰۸۰۰۷۰۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۱۰
۵۴۶۵۰.۶۳۰۰۱۰۰۰۹۰۰۰۰۰۰۱۴ روز۱۰۹۹۱۱
۶۵۲۵۷.۲۳۴۰۱۲۰۰۱۰۰۰۰۰۰۰۱۴ روز۱۰۹۹۱۱
۷۶۰۶۶۳۸۰۱۴۰۰۱۱۰۰۰۰۰۰۱۴ روز۱۰۹۹۱۲

 


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.