برج جادوگرتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back

برج جادوگر با اثر جادویی قوی نیروهای زمینی و هوایی را مورد هدف قرار می دهند.

 

تصاویر ساختمان :

 

سطح ۱

سطح ۲

سطح ۳

سطح ۴

سطح ۵

سطح ۶

سطح ۷

سطح ۸

سطح ۹

سطح ۱۰

سطح ۱۱

 

توضیحات

برج جادوگر برج های مخروطی شکل سنگ کریستالی است که دارای یک جادوگر در بالای آن است. این می تواند خسارات ناشی از شلیک را به هر دو واحد زمین و هوا تحمیل کند، هرچند محدود آن یک محدوده نسبتا کوتاه است.

برج جادوگر، مانند خمپاره انداز، در حال جابجایی گروه های سربازان فعال می شود. با این حال، بر خلاف خمپاره انداز ، در هر ثانیه میزان قابل توجهی صدمه می زند (و آن را در برابر نیروهای ارتشی بالاتر مانند غول های موثرتر می کند)، و علاوه بر سربازان زمینی، نیروهای هوایی را نیز هدف قرار خواهد داد. همچنین بر خلاف خمپاره انداز ، برج جادوگر هیچ نقطه کور ندارد.

اگر چه انفجار های عجیب و غریب از برج جادوگر باعث آسیب بیشتر هر ضربه نسبت به خمپاره انداز می شود، اما این باعث می شود که میزان آتش افزایش یابد. این باعث می شود که جادوگر برج انتخاب عالی برای دفاع از ساختان های دیگر توسط انفجار نیروهای که خیلی نزدیک است. تنها ضعف واقع در برج جادوگر، محدوده آن است که یکی از کمترین سازه های دفاعی است.

استفاده از برج های جادوگر میتواند با وجود فاصله نسبتا کم خود، حیرت انگیز باشد. اغلب یک تاکتیک بهتر برای جلوگیری از آنها به طور کامل با حمله به بخشی از روستایی است که تحت پوشش آنها نیست. برای به سرعت نابود کردن برج جادوگر، چند غول را به عنوان یک حواس پرتی به کار ببرید، در حالی که کماندار، جادوگر یا خرفتسر برج را نابود می کنند . نیروهای نظامی را در یک حلقه اطراف آن مستقر کنید زیرا این  روش منجربه خنثی شدن شلیک خواهد داشت. ۱ غول و ۵ نبرو پیاده به طور کلی برای نابود کردن آن کافی است.

استراتژی دفاعی

استراتژی دفاعی عالی برای برج جادوگر این است که آن را در نزدیکی تالار شهر خود به دلیل آسیب شلیک برج جادوگر و میزان نسبتا بالا از آتش قرار دهید. با این حال، با توجه به محدوده محدود آن، گاهی اوقات مطلوب تر است تا برج جادو را در داخل روستای خود قرار دهید.
قرار دادن برج جادوگر در کنار انبار های شما یک روش بسیار عالی برای محافظت از آنها در برابر انبوهی از جن ها به علت آسیب شلیک و سرعت حمله آن است.
برج های جادوگر و خمپاره انداز ها کاملا مکمل هستند، زیرا هر کدام می توانند ضعف های دیگر را پوشش دهند.
ترکیب یک جادوگر و خمپاره انداز می تواند یک محدوده بسیار بزرگ را پوشش دهد تا واحدهای حمله کننده تا زمانی که به محدوده کوتاه تر برج جادوگر می آیند، سلامت آنها را کاهش داده و به خود کمک کند تا آنها را نابود کنند . در عوض، برج جادوگر  در دفاع از خمپاره انداز را با از بین بردن واحدهای که نمی تواند توسط خمپاره انداز  مورد حمله قرار بگیرد موثر است.
سعی کنید برج های جادوگر را در نزدیکی دفاع هوایی قرار دهید، با بمب های هوایی برای خارج کردن بالن ها. عملکرد این واحد در مقابل بالون ها بسیار موثر است.
برای گسترش در این محل، این دفاع را در نزدیکی دفاع هوایی قرار دهید. همچنین، فقط آن را در نزدیکی یک خمپاره انداز و انبار قرار دهید تا از حملات مختلف محافظت کنید.
یک برج جادوگر تنها می تواند گروه های غول پیکر را پشت دیوار نگه دارد، تقریبا همیشه به طور گسترده در معرض خسارات عظیمی قرار می گیرند، زیرا شعاع پوشش برج جادو و حمله آهسته غول پیکر همراه با صدمه در ثانیه متوسط ​​می تواند یکی دیگر از عوامل تصمیم گیرنده باشد.

استراتژی حمله

برای حمله، از بعضی از واحدها مثل غول یا بربر استفاده کنید تا آنها را غافلگیر کنید و آن را با خرفتسر یا کماندار یا یکی دیگر از سربازان نابود کنید. سربازان متخاصم مانند بربر یا غول اگر به اندازه کافی از آنها وجود داشته باشدمی تواند برج های جادوگر  را از بین ببرند ، اما به دلیل اینکه این نیروها هنگام برخورد فیزیکی با لمس کردن برج باید حمله کنند ، برج جادوگر می تواند به طور معمول گروه را کاملا از بین ببرد .
هنگام استقرار واحدهای، مراقب باشید که آنها در محدوده ی برج جادوگر به یک نقطه حمله نکنند ، زیرا برج جادوگر این گروه را بسیار سریع از بین می برد.
با استفاده از شفادهنده می توانید از غول یا سایر نیروهای پشتیبانی کنید که در غیر این صورت آسیب جدی از برج جادوگر را می گیرند. با این حال، توجه داشته باشید که این ترکیب در صورتی که یک برج جهنمی در محدوده باشد کارساز نیست.
محدوده شلیک : ۷ خانه
سرعت حمله : ۱.۳ ثانیه
نوع حمله : ناحیه ای – یک خانه
واحد هدف : زمینی و هوایی

جدول تعداد در هر سطح

تعدادی که می توانید بسازیدتالار شهر مورد نیاز
۰۱
۰۲
۰۳
۰۴
۱۵
۲۶
۲۷
۳۸
۴۹
۴۱۰
۵۱۱
۵۱۲

اطلاعات هر سطح

سطحآسیب در هر ثانیهآسیب در هر شلیکنقاط ضربههزینه ساختزمان ساختتجربه دریافتیسطح تالار شهر مورد نیاز
۱۱۱۱۴.۳۶۲۰۱۸۰۰۰۰۱۲ ساعت۲۰۷۵
۲۱۳۱۶.۹۶۵۰۳۶۰۰۰۰۱ روز۲۹۳۵
۳۱۶۲۰.۸۶۸۰۷۰۰۰۰۰۲ روز۴۱۵۶
۴۲۰۲۶۷۳۰۱۲۰۰۰۰۰۳ روز۵۰۹۷
۵۲۴۳۱.۲۸۴۰۱۷۰۰۰۰۰۴ روز۵۸۷۸
۶۳۲۴۱.۶۹۶۰۲۲۰۰۰۰۰۵ روز۶۵۷۸
۷۴۰۵۲۱۲۰۰۳۷۰۰۰۰۰۶ روز۷۲۰۹
۸۴۸۶۲.۴۱۴۴۰۵۲۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۱۰
۹۵۴۷۰.۲۱۶۸۰۷۲۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۱۰
۱۰۶۲۸۰.۶۲۰۰۰۹۲۰۰۰۰۰۱۲ روز۱۰۱۸۱۱

 


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.