برج جهنمیتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back

برج جهنمی یک ساختمان دفاعی می باشد که بوسیله اکسیر سیاه مسلح می شود و در دو حالت تکی و چند هدفی شلیک می کند.

 

تصاویر ساختمان

سطح ۱

سطح ۲

سطح ۳

سطح ۴

سطح ۵

سطح ۶

توضیحات

برج دنیای جت های شعله ای را می سوزاند که حتی از ضخیم ترین زره پوش نیز می سوزد.
جریان لاوا در تالار شهر ۱۰ ممکن است نشان دهنده دسترسی افراد به برجهای انفرادی باشد.
در حالت تک هدف، برج دفاعی باعث آسیب های پیشرونده به یک هدف می شود. طولانی تر برج باقی می ماند متمرکز بر همان هدف، آسیب بیشتر به آن پرداخت. آسیب آن کم است هنگامی که آن را به تازگی به نیروهای نظامی قفل شد، اما شعله آن گرم پس از یک دوره کوتاه از زمان، صدمه زدن به دشمنان و ساخت آن بیشترین اثربخشی را علیه نیروهای بسیار سلامت بالا. با این حال، در این حالت، برج های ذهنی را می توان توسط گروه های بزرگ از واحدهای ضعیف، مانند کمانداران، غرق.
در حالت چند هدفه، برج دفاعی به طور همزمان باعث آسیب دائمی به حداکثر پنج هدف می شود. این باعث می شود که آن را در برابر سر و صدای سربازان کم سلامتی ایفا کند، اما در سربازان بهداشتی بسیار پایین تر موثر است.
همانند X-Bow، برج دنگ باید بارها بارگیری شود. با این حال، بارگذاری مجدد آن نیاز به تیره الیکسیر دارد تا الیکسیر نرمال.
برج دوزخ هدف مورد علاقه خود را ندارد، و همچنین آسیب بیشتر به هر نیروی خاص را ندارد. با این حال، در حالت تک هدف، با توجه به DPS پیشرونده آن، آسیب بیشتر به نیروهای نظامی با امتیازات بالاتری برخورد می کند.

استراتژی دفاعی

برج دوزخ در حالت تک هدف، در برابر شمار زیادی از نیروهای کم سلامت ضعیف است. اطمینان حاصل کنید که Tower Inferno در محدوده ی یک Mortar، Wizard Tower و / یا برج بمب است تا از آن دفاع شود.
این ساختار دفاعی، هنگامی که در حالت تک هدف قرار می گیرد، به منظور خنثی کردن قوی ترین نیروها مانند اژدها، P.E.K.K.As و Golems، ساخته شده است. به همین ترتیب، این یک مکمل کامل به یک برج جادوگر است که در مقایسه با تعداد زیادی از نیروهای ضعیف بسیار موثر است، اما مبارزه علیه کسانی که دارای استخرهای بهداشتی بالا هستند. قرار دادن این دو ساختار در نزدیکی یکدیگر می تواند بطور قابل ملاحظه ای قابلیت بقای هر دو ساختار (و بقیه پایه شما) را بهبود بخشد.
حالت هدف چندگانه را می توان به راحتی گروه های سربازان نابارور مورد استفاده قرار داد.
برج های Inferno را از سایر مهمات دفاع از قبیل یکدیگر و توپخانه عقاب جدا کنید. اگر آنها بیش از حد نزدیک قرار داده شده، تنها ممنوعیت یخ زده می تواند همه آنها را متوقف کند!
همانطور که هر حالت دارای مزیت دیگری است، توصیه می شود آنها را در محدوده یکدیگر قرار دهید.

استراتژی حمله

این ساختار (بویژه در حالت تک هدف) با اغلب راهکارهای تهاجمی که در آن واحد های سنگین برای اولین بار به دفاع از واحدهای نور پس از پشت سرشان می آیند، ویران می شوند. نیروهای سنگین خود را در اختیار شما قرار می دهد، حتی قهرمانان سطح بالا.
شما می توانید فریز جادوها را برای متوقف کردن برج تک نفره Inferno Tower از خسارات عظیم به نیروی با سلامتی بالا استفاده کنید. انجام این کار نه تنها آتش شعله های برج را متوقف می کند، بلکه آسیب های آن را نیز بازنشانی می کند تا مجددا صدمه ایجاد کند. اگر ملکه آرچر توسط یک برج تک نفره هدف قرار گرفته است، با استفاده از توانایی سلطنتی خود را به خوبی کار می کند، به عنوان برج دیگر نمی تواند به ملکه هنگامی که او نامرئی هدف قرار دادن.
سربازان کوچک در برابر برج دفاعی در حالت تک هدف قوی تر هستند، چرا که هر بار که نیروی جدیدی را هدف قرار می دهد، دوباره باید حرارت داده شود. Golems و Lava Hounds در عرض چند ثانیه توسط این ساختمان دفاعی قوی نابود می شوند، اما اگر شما با Archers یا Barbarians آن را احاطه کرده اید، بسیار سریع شکست خواهد خورد. در حالت تک هدف تنها می توان یک واحد را در یک زمان هدف قرار داد، بنابراین پخش کردن واحدهای حمله یک مسئله نیست (مگر اینکه یک برج جادوگر یا ملات نزدیک است).
شما می توانید بگویید که آیا یک برج دوزخ در حالت تک یا چند هدف با نگاه کردن به بالای آن است. اگر شعله های آتش یک سوراخ دایره ای بزرگ باشد، در حالت تک هدف قرار دارد؛ اگر چند سوراخ پنتاگون کوچک داشته باشد، در حالت هدف چندگانه است.
بازیکنان می توانند عمدا با یک نام طولانی به یک قبیله بپیوندند و یکی از برجهای Inferno را به سمت چپ قلعه قبیله قرار می دهند تا از نام قبیله برای مخفی کردن حالت این برج دنیوی استفاده کنند.
تفاوت بصری بین برج دوزخ بارگیری شده و خالی بسیار واضح است. یک برج پر شده با گدازه و شعله روشن، در حالی که یک خالی سنگ بی رنگ است.
طول می کشد ۲ حداکثر طلسم رعد و برق و یک حداکثر زلزله طلسم را به پایین صفحه اصلی برج دفاعی. آوردن یک جفت از این ترکیب می تواند هر دو برج دفاعی در برابر شهر سالن ۱۰s.
Tome ابدی سرپرست می تواند نیروی مخزن را از شدت آسیب دیده توسط یک برج تک نفره Inferno محافظت کند.
با استفاده از طلسم شفا می تواند به طور موثر آسیب انجام شده توسط چند برجسته برج دفاعی را نفی کند.

جدول تعداد ساختمان در هر سطح

جدول اطلاعات هر سطح

 

 

 

 

 


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.