برج کماندارتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back

 

معرفی : برج های کماندار دارای دامنه بسیار طولانی تر از توپ ها هستند و بر خلاف توپ ها می توانند به دشمنان پرنده حمله کنند.

 

تصاویر ساختمان :

سطح ۱

سطح ۲

سطح ۳

سطح ۴

سطح ۵

سطح ۶

سطح ۷

سطح ۸

سطح ۹

سطح ۱۰

سطح ۱۱

سطح ۱۲

سطح ۱۳

سطح ۱۴

سطح ۱۵

سطح ۱۶

 

توضیحات :

برج کماندار یک دفاع تک هدف در روستای خانه است.
برج کماندار ساختمان های بسیار متنوع هستند. آنها قادر به هدف قرار دادن هر دو واحد زمین و هوا هستند و دارای دامنه عالی هستند. این تطبیقگرایی به این معنی است که آنها باید سنگ بنای دفاع هر بازیکن را تشکیل دهند.
از سطح ۱۰، یک برج کماندار می تواند توسط سازنده اصلی در صورت امکان دو حالتی باشد و باید حداقل یک برج کماندار در پایگاه سازنده  به سطح ۶ ارتقا یافته باشد.
این به برج کماندار یک حالت «حمله سریع» اضافه می کند که باعث افزایش تولید آسیب در آن محدوده میشود، مانند برج کماندار در پایگاه سازنده .

 

استراتژی دفاعی

برج کماندار می تواند هر دو واحد زمین و هوا را در فاصله ای شگفت انگیز هدف قرار دهد. بنابراین، به طور کلی ایده خوبی است که آنها را در محیط بیرونی روستا قرار دهیم. انجام این کار به بازیکنان اجازه می دهد که در محدوده عالی خود سرمایه گذاری کنند و پوشش مناسب برای سایر بخش های دفاع را فراهم کنند.
همانطور که کماندار برج ها توانایی هدف قرار دادن هر دو واحد زمین و هوا را دارند، یک استراتژی خوب برای قرار دادن تمام دفاع های دیگر در محدوده حداقل یک برج آرچر خواهد بود.
به طور معمول ارتقاء برج های کماندار قبل از ارتقاء توپ ها  بهتر است. اگر چه آنها گرانتر هستند و مدت ارتقاء طولانی تر می باشند اما برج های کماندار در هر سطح نسبت به توپ در همان سطح محدوده بیشتری را پوشش می دهد و هدف های زمینی و هوایی را هدف قرار می دهد.
به طور معمول عاقلانه است که یک برج کماندار را در نزدیکی یک توپ یا خمپاره انداز قرار دهید به این دلیل که هیچ یک از این دو دفاع نمیتوانند واحدهای هوایی را هدف قرار دهند.

استراتژی حمله

توانایی آنها در هدف قرار دادن هر دو واحد زمین و هوا، برج های کماندار را مدافعان محکم می کند. با این حال، برج کماندار تنها قادر به آسیب رساندن به یک واحد در یک زمان است. این باعث می شود آنها را با گروهی از نیرو ها تخریب کرد.
هنگام استفاده از چند بالن، توصیه می شود آنها را از یک برج کماندار دور نگه دارید، زیرا سرعت حرکت آهسته آنها را به یک هدف آسان تبدیل می کند. با این حال، بالن های مستقر در تعداد زیادی می توانند برج کماندار را نابود کنند با یک یا دو تلفات.

بعد از اینکه برجهای کماندار نابود می شوند، بالن ها برای از بین بردن بقیه روستاها اقدام می کنند (گرچه برج های جادوگر و زمان هنوز هم می تواند یک مشکل باشد). شما همچنین می توانید یک گروه نیرو (حدود ۱۵ تا ۲۵) را بگذارید و اجازه دهید آنها حمله را انجام دهند.
بهترین گزینه برای حمله، واحد های افزایش سلامتی مثل شفادهنده است .

هزینه موتور دار کردن : ۴۰۰۰۰۰۰ سکه
زمان : ۷ روز
سطح برج کماندار مورد نیاز : ۱۰
سطح برج کماندار مورد نیاز( پایگاه سازنده) :  ۶

محدوده شلیک : ۱۰ خانه

سرعت :  ۰.۵ ثانیه

نوع هدف : تک هدف

نوع واحد هدف : زمینی و هوایی

 

جدول تعداد در هر سطح

تعدادی که می توانید بسازیدتالار شهر مورد نیاز
۰۱
۱۲
۱۳
۲۴
۳۵
۳۶
۴۷
۵۸
۶۹
۷۱۰
۸۱۱
۸۱۲

اطلاعات هر سطح

 

سطحآسیب در هر ثانیهآسیب در هر شلیکنقاط ضربههزینه (سکه)زمان ساختتجربه دریافتیتالار شهر مورد نیاز
۱۱۱۵.۵۳۸۰۱۰۰۰۱ دقیقه۷۲
۲۱۵۷.۵۴۲۰۲۰۰۰۳۰ دقیقه۴۲۲
۳۱۹۹.۵۴۶۰۵۰۰۰۴۵ دقیقه۵۱۳
۴۲۵۱۲.۵۵۰۰۲۰۰۰۰۴ ساعت۱۲۰۴
۵۳۰۱۵۵۴۰۸۰۰۰۰۱۲ ساعت۲۰۷۵
۶۳۵۱۷.۵۵۸۰۱۸۰۰۰۰۱ روز۲۹۳۵
۷۴۲۲۱۶۳۰۳۶۰۰۰۰۲ روز۴۱۵۶
۸۴۸۲۴۶۹۰۷۲۰۰۰۰۳ روز۵۰۹۷
۹۵۶۲۸۷۵۰۱۰۰۰۰۰۰۴ روز۵۸۷۸
۱۰۶۵۳۲.۵۸۱۰۲۰۰۰۰۰۰۵ روز۶۵۷۸
۱۱۷۵۳۷.۵۸۹۰۳۵۰۰۰۰۰۶ روز۷۲۰۹
۱۲۸۶۴۳۹۷۰۵۰۰۰۰۰۰۷ روز۷۷۷۱۰
۱۳۹۸۴۹۱۰۵۰۶۵۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۱۰
۱۴۱۱۰۵۵۱۱۳۰۸۰۰۰۰۰۰۹ روز۸۸۱۱۱
۱۵۱۲۰۶۰۱۲۳۰۹۵۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۱۱

 


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.