تسلای مخفیتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back

تسلای مخفی را بصورت یک تله کشنده قرار دهید! جادوگران ما یک ابر طوفان را به هر یک از این برج های تبدیل کرده اند. هنگامی که یک دشمن راه می رود یا به اندازه کافی نزدیک می شود، برج به سرعت رشد می کند و با استفاده از قدرت الکتریسته به آن حمله می کند.

تصاویر ساختمان

سطح ۱
سطح ۲
سطح ۳
سطح ۴
سطح ۵
سطح ۶
سطح ۷
سطح ۸
سطح ۹
سطح ۱۰

توضیحات

تسلا مخفی یک ساختمان دفاعی با پیچ و تاب است: مانند یک تله فنری یا بمب، آن را پنهان کرده و وقتی یک واحد زمین یا هوا نزدیک می شود یا زمانی که ۵۱ درصد از پایگاه تخریب می شود، نمایان می شود. با این حال، بر خلاف یک تله، بعد از اینکه مستقر شد، مجبور به عقب نشینی نیستیم.
تسلا پنهان در سطح تالار شهر ۷ باز است.
یک تسلا مخفی دارای هفت کاشی است، اما شعاع ماشه شش کاشی است که فقط در صورتی ظاهر می شود که نیروی نظامی نزدیک آن قرار گیرد یا دشمن حداقل ۵۱ درصد از پایگاه را نابود کند.
تسلا مخفی تله نیست زیبایی شناسی آنها برخی را به این باور است که آنها تله هستند، اما آنها در واقع ساختار دائمی مانند هر ساختمان دفاعی دیگر است.

استراتژی دفاعی

مزیت اصلی تسلا مخفی این است که غافلگیر کننده می باشد. بر روی آن سرمایه گذاری کنید. یک تسلا پنهان به خوبی می تواند  استراتژی حمله مهاجم را خراب کند.
متأسفانه بسیاری از بازیکنان روستاهای خود را طراحی می کنند تا در فضای باز فقط ۲/۲ فضای باز داشته باشند، همانطور که تسلا مخفی (و احتمالا بمب های غول پیکر) موجود است که این امر واضح است که در آن مکان قرار دارند. در عوض، سعی کنید اطمینان حاصل کنید که چندین مکان مختلف وجود دارد که در آن تسلای پنهان می تواند خالی از سکنه باشد.
یک استراتژی خوب این است که فضاهای باز “فضایی” ۲x2 را ایجاد کنید تا دشمن بتواند بداند که کجا تسلا پنهان شده است. به عنوان مثال، شما تسلای مخفی را در سالن شهر باز کنید. شما می توانید دو فضای خالی ۲x2 را در پایگاه خود ایجاد کنید که در واقع خالی هستند، در حالی که تسلای مخفی تان را در جایی دیگر نصب می کنید، و احتمال غافلگیر کننده کردن حریف خود را افزایش می دهد.
هنگام ارتقاء تسلا مخفی، احتیاط کنید، زیرا این موقعیت مکان را برای مهاجمان آینده نشان می دهد. توجه داشته باشید تسلا را در هنگام ارتقاء جابجا کنید.

استراتژی حمله

قبل از حمله، برای مکان های واضح که در آن یک تسلا مخفی ممکن است واقع شود، توجه کنید و از آنها اجتناب کنید. تسلا مخفی تنها زمانی فعال می شود که سربازان به آنها نزدیک شوند. اگر اتفاق بیفتد، به یاد داشته باشید که دارای محدوده کم است. اگر شما نمیتوانید به راحتی آن را از بین ببرید، از قرارگیری نیروهای بیشتر در نزدیکی آن اجتناب کنید.
اگر یک مربع مربع خالی ۲x2 را در اطراف دیوارها مشاهده کنید، احتمالا یک تسلا پنهانی در آنجا وجود دارد. توجه داشته باشید که تسلا مخفی فقط برای سالن شهر ۷+ است. اگر یک تالار شهر ۶ باشد، احتمالا یک بمب غول پیکر است.
شما می توانید از یک سرباز برای هدایت تسلا مخفی استفاده کنید و سپس آن را با رئیس بزرگ نابود کنید زیرا او دارای دامنه بیشتری نسبت به تسلا مخفی است.
یک غول و چند کماندار میتوانند به راحتی یک تسلا مخفی را نابود کنند، اگر که نسبتا کم سلامت باشد.
بعضی از مردم در داخل دیوارها آزاد هستند، اما یک تسلا مخفی را برای فریب دادن دشمن قرار می دهند.
اگر قبل از حمله به روستا، مثلاً برای انتقام روستا را تماشا کنید می توانید با دیدن مردم روستا که به سمت نقاط خالی می روند محل تسلای مخفی را پیدا کنید
محدوده : ۷ کاشی
محدود شلیک : ۶ کاشی
سرعت شلیک : ۰.۶ کاشی
نوع آسیب : تک هدفی
نوع واحد هدف : هوایی و زمینی
هدف مورد علاقه : هر واحد

تعداد در هر سطح

تعدادی که می توانید بسازیدسطح تالار شهر موردنیاز
۰۱
۰۲
۰۳
۰۴
۰۵
۰۶
۲۷
۳۸
۴۹
۴۱۰
۴۱۱
۵۱۲

اطلاعات هر سطح.

سطحآسیب در ثانیهآسیب در هر شلیکنقاط ضربههزینهزمان ساختتجربه دریافتیسطح تالار شهر مورد نیاز
۱۳۰۲۰.۴۶۰۰۱۰۰۰۰۰۰۱ روز۲۹۳۷
۲۴۰۲۴۶۳۰۱۲۵۰۰۰۰۳ روز۵۰۹۷
۳۴۸۲۸.۸۶۶۰۱۵۰۰۰۰۰۵ روز۶۵۷۷
۴۵۵۳۳۶۹۰۲۰۰۰۰۰۰۶ روز۷۲۰۸
۵۶۴۳۸.۴۷۳۰۲۵۰۰۰۰۰۷ روز۷۷۷۸
۶۷۵۴۵۷۷۰۳۰۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۸
۷۸۷۵۲.۲۸۱۰۳۵۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۹
۸۹۹۵۹.۴۸۵۰۵۰۰۰۰۰۰۱۲ روز ۱۰۱۸۱۰
۹۱۱۰۶۶۹۵۰۸۰۰۰۰۰۰۱۴ روز ۱۰۹۹۱۱
۱۰۱۲۰۷۲۹۵۰۱۰۰۰۰۰۰۰۱۴ روز۱۰۹۹۱۲

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.