جاروی هواییتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back
جاروبرقی هوا، آسمان را با انفجارهای شدید هوا کنترل می کند که دشمنان را به عقب پرتاب می کند . جارو برقی هوا تنها می تواند با یک جهت روبرو شود، بنابراین آنها را چرخانده تا اثربخشی خود را به حداکثر برسانند.

تصاویر ساختمان :

 

سطح ۱

سطح ۲

سطح ۳

سطح ۴

سطح ۵

سطح ۶

سطح ۷

 

توضیحات

جاروی هوایی یک دفاع است که باعث انفجار هوا به نیروهای هوایی می شود. اگرچه هیچ آسیبی بر جای نمی گذارد، نیروهای هوایی را به عقب می اندازد، زمان بیشتری برای از بین بردن این سربازان و جلوگیری از پیشرفت آنها فراهم می کند.

این واحد نمیتواند به واحدهای مبتنی بر زمین آسیب برساند یا در هر شرایطی به آنها آسیب برساند و آنها را از حمله به یک هدف با ارزش تر (مثلا تالار شهر) منحرف کند.

همانطور که شرح آن نشان می دهد، جارو هوا تنها می تواند یک جهت کلی را داشته باشد، هرچند انفجار هوا (که یک زاویه کوچکتر را پوشش می دهد) می تواند در هر نقطه ای در این جهت باشد. به همین دلیل، می توان آن را در یک زاویه ۴۵ درجه چرخانده، و از این رو دارای ۸ تنظیم جهت است.

استراتژی دفاعی

این تنها می تواند انفجار های هوایی را در شعاع ۱۲۰ درجه شلیک کند، بنابراین مطمئن شوید که آن را به طرف پایه ای که احتمالا توسط نیروهای هوایی مورد حمله قرار می گیرد قرار بدهید.
محدوده آن ۱ تا ۱۵ خانه است که به این معنی است که دارای یک نقطه کوره است. به عنوان مثال، حمله مستقیم بالون به بالای  جارو هوایی به عقب رانده نخواهد شد.
جارو هوایی سطح ۶ قادر به نگه داشتن یک بالن برای مدت بسیار طولانی است، در صورتی که هیچ چیز دیگری در محدوده جاروبرقی وجود نداشته باشد. از این واقعیت استفاده کنید تا قسمتهایی از پایگاه خود را که می خواهید به خصوص در مقابل بالن ها دفاع کنید، پوشش دهید.
اطمینان حاصل کنید که جاروی هوایی را دو طرف زمین قرار ندهید و اطراف زمین از ضد هوایی مثل پدافند هوایی و برج کماندار استفاده کنید.

استراتژی حمله

جارو هوایی تنها می تواند یک زاویه خاص را پوشش دهد، بنابراین شما می توانید از سمتی که پوشش نمی دهد حمله کنید.
برای نیروهای هوایی مانند بالن که مدت طولانی به هدف می رسند از طلسم خشم و سرعت استفاده کنید.
سطح ۱ هوا جارو برقی می تواند توسط ۲ سطح ۴ یا بالاتر جادو های رعد و برق و یا ۳ جادوها رعد و برق سطح ۳ و پایین را نابود. یک جارو هوایی سطح ۳ را می توان توسط طلسم رعد و برق سطح ۳ یا بالاتر نابود کرد.
شما می توانید با نیروهایی مثل اژدها و خرفتسر برای این واحد حواسپرتی ایجاد کنید تا بقیه نیروها آن را نابود کنند.

سعی کنید نیروهای هوایی خود را به شکل نیم دایره مستقر کنید تا جاروی هوایی تاثیر کمتری بر روی آنها داشته باشد .

 

جدول تعداد در هر سطح

تعدادی که می توانید بسازیدسطح تالار شهر مورد نیاز
۰۱
۰۲
۰۳
۰۴
۰۵
۱۶
۱۷
۱۸
۲۹
۲۱۰
۲۱۱
۲۱۲

 

اطلاعات هر سطح

سطحقدرت پرتابنقاط ضربههزینه ساختزمان ساختتجربه دریافتیسطح تالار شهر مورد نیاز
۱۱.۶ کاشی۷۵۰۵۰۰۰۰۰۱ روز۲۹۳۶
۲۲.۰ کاشی۸۰۰۷۵۰۰۰۰۳ روز۵۰۹۶
۳۲.۴ کاشی۸۵۰۱۲۵۰۰۰۰۵ روز۶۵۷۷
۴۲.۸ کاشی۹۰۰۲۴۰۰۰۰۰۷ روز۷۷۷۸
۵۳.۲ کاشی۹۵۰۴۸۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۹
۶۳.۶ کاشی۱۰۰۰۷۲۰۰۰۰۰۹ روز۸۸۱۱۰
۷۴.۰ کاشی۱۰۵۰۹۶۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۱۱

 


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.