خمپاره اندازتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back
خمپاره انداز می تواند انبوهی از دشمنان را با شلیک ناحیه ای از بین ببرد. اجازه ندهید دشمنان بیش از حد به آن نزدیک شوند!

تصاویر ساختمان :

سطح ۱
سطح ۲
سطح ۳
سطح ۴
سطح  ۵
سطح ۶
سطح ۷
سطح ۸
سطح ۹
سطح ۱۰
سطح ۱۱

توضیحات :

خمپاره انداز ها ساختمان دفاعی سنگین هستند. هرگاه یک دشمن به محدوده آن برسد، یک شلیک انفجاری را که باعث آسیب  منطقه ای می شود، منفجر می کند.
با شروع از سطح ۸، سازنده اصلی در پایگاه سازنده می تواند یک خمپاره انداز چند لوله را بسازد تا آن را شبیه خمپاره انداز چندتایی کند.
خمپاره انداز عادی متمرکز تر  از خمپاره انداز چندتایی می باشد.

معایب عمده این ساختمان عبارتند از عدم توانایی آن در حمله به نیروهای نظامی در داخل نقطه کور  ۴ کاشی اطراف ، میزان کم آتش و آسیب در هر ثانیه کم، که آنها را در برابر نیروهای شفادهنده موثر می کند.
با توجه به این واقعیت که شلیک خمپاره انداز طول می کشد برای رسیدن به هدف (بیش از یک ثانیه در حداکثر محدوده)، سربازان سریع مانند جن می توانند به راحتی حمله خود را انجام بدهند در .
خمپاره انداز تنها دشمنان زمینی را هدف قرار می دهد.

استراتژی دفاعی

به طور کلی خمپاره انداز های باید در مرکز پایگاه شما قرار بگیرند.بهتر است پشت چند دیوار قرار بگیرند، برد بالای آن باعث می شود از پشت ساختمان ها به محدوده های دور حمله کند.
از آنجا که خمپاره انداز آسیب رسانهای سنگین هستند ، می تواند به سرعت توسط سربازان  از بین برد.
برای ساخت یک مثلث یا مربع با خمپاره اندازه ها هوشمند است یکی را در نزدیکی مرکز پایگاه شما قرار دهید ، زیرا این اجازه می دهد چندین و چندین واسطه برای حمله به همان منطقه باشد.
در هر سطح، خمپاره انداز می تواند کماندار همان سطح را در یک شلیک بکشد. به عنوان مثال سطح ۱ خمپاره انداز می تواند سطح یک کماندار را بکشد، سطح ۲ می تواند با یک شلیک کماندار سطح دو را بکشد و …
قرار دادن یک خمپاره انداز و برج جادوگر با هم جفت های هوشمند را تشکیل می دهد، زیرا خمپاره انداز یک منطقه بزرگ را پوشش می دهد در حالی که برج جادوگر به حفاظت از خمپاره انداز از نیروهای هوایی کمک می کند و نقطه کور خمپاره انداز را پوشش می دهد.
مراقب باشید هنگام ارتقاء، به عنوان بسیاری از بازیکنان از این به عنوان یک فرصت برای حمله استفاده کنید. به همین دلیل یک ایده خوب است که فقط یک ملات را در یک زمان ارتقا دهید. با این حال، ارتقاء همه آنها در یک بار نیز قابل اجرا است، به عنوان آن را ارتقاء از راه به سرعت، به شما زمان بیشتری برای بهره گیری از تمام واسطه آنلاین و حداکثر در سطح فعلی تالار تالار است.
بک استراتژی خوب در برابر انواع حملات، قرار دادن خمپاره انداز خود کنار برج جادوگر و ضد هوایی و ذخیره ساز به عنوان یک معطل کننده عمل می کند.

استراتژی حمله

نقطه کور خمپاره انداز ، سرعت کم شلیک و ناتوانی در هدف قرار دادن نیروهای هوایی، آنها را به انواع مختلف حملات مختلف آسیب پذیر می کند. سربازان مهاجم سریع مانند بربرها یا جن ها می توانند به سرعت به نقطه کور آن وارد شوند. متاسفانه، کماندار ها همیشه متوقف خواهند شد و شروع به شلیک به یک خمپاره انداز ها خواهند کرد قبل از ورود به نقطه کور آن، بنابراین گروهی از آنها به عنوان سپر گوشتی می توانند عمل کنند.
مقادیر ضربه ای نسبتا کم جرقه آن را به غول ها و طلسم رعد و برق آسیب پذیر می کند. فقط یک جفت جادوگر رعد و برق به طور مناسب است تا هر نوع خمپاره انداز را از بین ببرد.
ناتوانی آنها در هدف قرار دادن نیروهای هوایی باعث می شود نابودی آنها برای بالن ها، اژدها ها و خرفتسر آسان می شوند، اگر آنها توسط دفاع هوایی پوشیده نشوند.

جدول تعداد در هر سطح

تعداد که می توانید بسازیدسطح تالار شهر مورد نیاز
۰۱
۰۲
۱۳
۱۴
۱۵
۲۶
۳۷
۴۸
۴۹
۴۱۰
۴۱۱
۴۱۲

 

اطلاعات هر سطح

 

سطحآسیب در هر ثانیهآسیب در هر شلیکنقاط ضربههزینه (سکه)زمان ساختتجربه دریافتیسطح تالار شهر مورد نیاز
۱۴۲۰۴۰۰۸۰۰۰۸ ساعت۱۶۹۳
۲۵۲۵۴۵۰۳۲۰۰۰۱۲ ساعت۲۰۷۴
۳۶۳۰۵۰۰۱۲۰۰۰۰۱ روز۲۹۳۵
۴۷۳۵۵۵۰۴۰۰۰۰۰۲ روز۴۱۵۶
۵۸۴۰۶۰۰۸۰۰۰۰۰۴ روز۵۸۷۷
۶۹۴۵۶۵۰۱۶۰۰۰۰۰۵ روز۶۵۷۸
۷۱۱۵۵۷۰۰۳۲۰۰۰۰۰۷ روز۷۷۷۹
۸۱۴۷۰۷۵۰۵۰۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۱۰
۹۱۷۸۵۸۰۰۷۰۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۱۱
۱۰۲۰۱۰۰۸۵۰۹۰۰۰۰۰۰۱۲ روز۱۰۱۸۱۱

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.