پدافند هواییتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back
این پدافند هوایی در برابر دشمنان هوایی بسیار مرگبار است، اما نمی تواند دشمنان را بر روی زمین هدف قرار دهد. آن را با خیال راحت برای پوشش محدوده شلیکش قرار دهید.

تصاویر ساختمان :

سطح ۱

سطح ۲
سطح ۳
سطح ۴
سطح ۵
سطح ۶
سطح ۷
سطح ۸
سطح ۹
سطح ۱۰

توضیحات

پدافند هوایی یک ساختمان قدرتمند و دفاعی با خسارت بسیار بالا در هر ثانیه است که قادر به دفاع از واحدهای هوایی است.
پدافند هوایی تنها می تواند یک نیروی هوایی را در یک زمان هدف قرار دهد.
پدافند نمیتواند به واحدهای مبتنی بر زمین آسیب برساند یا در هر شرایطی به آنها آسیب برساند و آنها را از حمله به یک هدف با ارزش تر (مثلا تالار شهر) منحرف کند.
پدافند هوایی در تالار شهر سطح ۴ باز است.

استراتژی دفاعی

پدافند هوایی دارای محدوده عالی و خسارت بسیار بالایی است. همانطور که در شرح بازی در بازی، بهتر است آنها را به طوری قرار دهید تا حد امکان حداکثر محدوده پایگاه شما را پوشش دهند.


لاوا هوند این ساختمان را هدف قرار می دهد، بنابراین مطمئن شوید که شما با دفاع های دیگر که نیروهای هوایی را هدف قرار می دهند، به خوبی این ساختمان را محافظت می کنید. برج های انفرادی تنها در صورتی که آنها را داشته باشید، بیشتر موثر خواهند بود. اگر نه، دفاع دیگری از جمله برج کماندار و تسلا پنهان یا ۲ مین ردیاب هوایی توصیه می شود.

پدافند هوایی یک هدف محبوب برای نیروهای نظامی ارتش است، زیرا آنها تنها یکی از دو ساختار دفاعی هستند که نمیتوانند آنها را هدف قرار دهند (یکی دیگر جاروی هوایی). اطمینان حاصل کنید که آنها به خوبی محافظت می شوند و کمک خواهند کرد که آسمان را از بالن، اژدها، شفادهنده ، لاوا هوند و خرفتسر ها پاک کنند. پدافند هوایی برای زمانی  است که برج کماندار و برج جادوگر توسط واحدهای زمین مانند غول و قهرمانان مشغول شده اند است.

در صورت امکان، پدافند هوایی خود را در پشت خطوط دفاع اول خود نگه دارید (مانند توپ ها و برجهای کماندار )، ترجیحا با یک دیوار در میان. در هنگام حمله بزرگ با غول سنگی از سرعت از بین بردن دفاع هوایی جلوگیری می کند و اجازه می دهد زمان بیشتری برای نابود کردن نیروی زمینی که با شفادهنده پشتیبانی می شوند داشته باشید.

استراتژی حمله

پدافند هوایی یک هدف طبیعی برای حمله به اول است، زیرا پاکسازی آنها کمک می کند تا راه را برای حمله هوایی باز کند. شفا دهنده ها با پدافند هوایی بسیار آسیب پذیر هستند و آنها را با نیروهایی زمینی مانند غول نابود کنید.


توصیه می شود که بالن ها را از پدافند هوایی دور نگه دارید، زیرا آنها قادر به از بین بردن اکثر بالن ها در یک یا دو بازدید از یک فاصله بزرگ هستند.

اگر چه پدافند هوایی در برابر اژدها بسیار موثر است، ممکن است یک پدافند هوایی با یک یا دو اژدها برای یک ناوگان بالن ها نابود شود تا بتواند اکثریت دفاع زمین را به سرعت از بین ببرد.

یک راه عالی برای غلبه بر پدافند هوایی، استفاده از یک گروه بزرگ از خرفتسرها است، زیرا پدافند هوایی تنها می تواند یک واحد هوایی را در یک زمان هدف قرار دهد.

 

جدول تعداد در هر سطح

تعداد که می توانید بسازیدتالار شهر مورد نیاز
۰۱
۰۲
۰۳
۱۴
۱۵
۲۶
۳۷
۳۸
۴۹
۴۱۰
۴۱۱
۴۱۲

اطلاعات هر سطح

سطحآسیب در ثانیهنقاط ضربههزینه ساخت (سکه)زمان ساختتجربه دریافتیسطح تالار شهر مورد نیاز
۱۸۰۸۰۰۲۲۵۰۰۵ ساعت۱۳۴۴
۲۱۱۰۸۵۰۹۰۰۰۰۱ روز۲۹۳۴
۳۱۴۰۹۰۰۲۷۰۰۰۰۳ روز۵۰۹۵
۴۱۶۰۹۵۰۵۰۰۰۰۰۴ روز۵۸۷۶
۵۱۹۰۱۰۰۰۱۰۰۰۰۰۰۵ روز۶۵۷۷
۶۲۳۰۱۰۵۰۲۰۰۰۰۰۰۶ روز۷۲۰۸
۷۲۸۰۱۱۱۰۴۰۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۹
۸۳۲۰۱۱۷۰۶۳۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۱۰
۹۳۶۰۱۲۳۰۸۸۰۰۰۰۰۱۲ روز ۱۰۱۸۱۱

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.