کمان ایکستوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

< Back

کمان ایکس یک ساختمان دفاعی می باشد که گلوله های قدرتمندی را به سمت دشمن پرتاب می کند..این واحد با اکسیر پر میشود و بصورت خودکار از روستا محافظت می کند.این واحد دارای دو حالت می باشد ، که حالت زمینی با محدوده شلیک طولانی یا حالت  شکلیک به همه با محدوده شلیک کمتر می باشد.

 

تصاویر ساختمان

 

سطح ۱

سطح ۲

سطح ۳

سطح ۴

سطح ۵

سطح ۶

 

توضیحات

کمان ایکس یک برج تک تیرانداز است که در تالار شهر سطح ۹ باز می شود.
کمان ایکس با اکسیر بارگیری می شود تا کار کند.
آن را می توان به دو حالت – حالت زمین، پیکربندی کرد، جایی که تنها می تواند نیروهای زمینی را درمحدوده ۱۴ کاشی، یا زمین و هوا، جایی که می تواند هر واحد زمین و هوا را در  محدوده ۱۱ کاشی هدف قرار دهد.

استراتژی دفاعی

کمان ایکس به خوبی قرار گرفته و بارگذاری شده است تا حملات را تسخیر کند، اما برای موثر بودن آن نباید به عنوان دفاع مقدماتی استفاده شود. با دومین طیف وسیعی از هر گونه دفاع در برابر خسارت، بهتر است در پشت همه دفاعهای دیگر، معمولا در مرکز پایه قرار گیرد.
به یاد داشته باشید کمان ایکس خود را با الکسیر پر می کند بارگیری شده است و اگر آن را شارژ نکنید فضای نقشه را هدر داده و دیگران تشویق به حمله می کند.
هرچند که کمان ایکس به سرعت در حال حرکت است، هر شلیک فقط مقدار نسبتا کم آسیب را به وجود می آورد. آن را با دفاعهای قدرتمند (مانند خمپاره انداز) پشتیبانی کنید تا بتوانید دشمنان خود را سریع نابود کنید.
تسلط بالون و حملات خرفتسر در این سطح هر دو در جنگ های قبیله ای و حملات منظم یک مورد قوی برای نگه داشتن کمان ایکس  برای هوا و زمین در هر دو پایگاه های کشاورزی و جنگ است.

استراتژی حمله

کمان ایکس اساسا هیچ نقصی ندارد، مگر اینکه آن را به حالت زمین متصل کند، مشخص می شود که از طریق زاویه آن مشخص می شود. اگر به زمین افقی باشد، می تواند تنها سربازان زمینی را هدف قرار دهد. اگر آن کج شده باشد، می تواند به واحدهای هواپیما نیز حمله کند.
کمان ایکس می تواند برای یک مدت زمان بسیار طولانی به دلیل محدوده طولانی خود قفل کند. این به این معنی است که قرار دادن مرکز کمان ایکس می توانید تمام نیروهای بیرونی روستا در تمام اطراف را هدف بگیرد. همچنین هنگامی که به حالت زمین و هوا تنظیم می شود، اثر شفا دهنده را نیز از بین می برد.

به منظور حمله به کمان ایکس ، آن را مانند یک توپ یا برج کماندار (و خیلی قوی تر) ترتیب دهید، اما فراموش نکنید که بسیاری از واحدهای را در حمله به این واحد از دست می دهید. شما باید حواس این واحد را با نیروی های قوی مثل غول یا غول سنگی پرت کنید و با گروهی از نیروها مثل بربرها یا کماندار نابود کنید.
قبل از حمله دقت کنید در چه حالتی تنظیم شده و در صورت زمینی بودن آن را با نیروهای هوایی از بین ببرید
. همچنین اگر کمان ایکس شارژ نباشد شلیک نمی کند و شما براحتی می توانید نابودش نمایید.
محدوده : ۱۴ کاشی
سرعت حمله : ۰.۱۲۸ ثانیه
نوع آسیب : تک هدفی
تعداد شلیک در شارژ : ۱۵۰۰
تصویر در حالت شارژ شده
تصویر در حالت شارژ نشده

جدول تعداد در هر سطح

تعدادی که می توانید بسازیدسطح تالار شهر مورد نیاز
۰۱
۰۲
۰۳
۰۴
۰۵
۰۶
۰۷
۰۸
۲۹
۳۱۰
۴۱۱
۴۱۲

جدول اطلاعات هر سطح

سطحآسیب در هر ثانیهآسیب در هر ثانیهنقاط ضربههزینه شارژهزینه ساختزمان ساختتجربه دریافتیسطح شهر مورد نیازرنگ گلوله
۱۵۰۶.۴۱۵۰۰۱۶۰۰۰۳۰۰۰۰۰۰۷ روز۷۷۷۹بنفش
۲۶۰۷.۶۸۱۹۰۰۱۹۰۰۰۴۰۰۰۰۰۰۸ روز۸۳۱۹طلایی
۳۸۰۱۰.۲۴۲۳۰۰۲۲۰۰۰۵۰۰۰۰۰۰۱۰ روز۹۲۹۹آبی تیره
۴۹۰۱۱.۵۲۲۷۰۰۲۴۰۰۰۷۰۰۰۰۰۰۱۲ روز۱۰۱۸۱۰نارنجی
۵۱۱۰۱۴.۰۸۳۱۰۰۲۶۰۰۰۹۰۰۰۰۰۰۱۴ روز۱۰۹۹۱۱نارنجی تیره

 

 

 

 

 

 

 


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.