دانلود افزونه افزایش سرعت سایت Swift Performance – Cache & Performance Boosterتوجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

کاربران عزیز جهت حمایت از سایت مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با درخواست فایل مورد نیاز خود به غنی کردن آرشیو سایت کمک کنید

ویژگی های افزونه Swift Performance :

ارائـه تکنولوژی جدید برای بهبود سرعت وب سایت شما :

افزونه swift performance نه تنها فایل های css و js  وب سایت شما را فشرده  می کند، از تکنولوژی critical css برای افزایش سرعت صفحات نیز بهره می برد.

نـوآوری در کـش فوق العـاده وب سایـت های وردپـرس:

افزونه swift performance کش هوشمندانه ای را ارائه می کند و شما می توانید سیستم کشینگ  درخواست های  Ajax  و dynamic requests را مدیریت کنید.

بهبـود تصـاویر وب سایـت:

swift performance  روشی برای بهبود سرعت وب سایت با بهینه ساز تصاویر ارائه کرده است.شما می توانید عکس های با فرمت JPEG , PNG خودتان را فشرده کنید تا وب سایت شما بهینه شود.

پشـتیبانـی از CDN :

swift performanse از CDN به صورت فوق العاده پشتیبانه ای می کند. شما در این روش هاست حداگانه ای برای فایل های مختلف خود در نظر می گیرید.شما ۳ هاست جداگانه ای برای فایل های CSS  ، JS  و   MEDIA در نظر بگیرید.

 

 
نسخه : 1.7.1

پیش نمایش

دانلود

سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*