رفتن به مطلب
برنامه نویسی من
  • 0
babavand

برنامه نویسی سایت مشابه ایمالز و ترب

سوال

سلام

بنده مشابه سایت ایمالز رو نوشتم ۸۰ تا ۹۰ درصد پروژه را تکمیل کردم ولی چون برای دسترسی به پنل فروشندگان ایمالز حتمنا باید سایت دارای نماد داشته باشم تا بتونم در ایمالز ثبت نام کنم و بتونم امکانات پنل فروشندگان را ببینم از امکانات پنل فروشندگان خبر ندارم راهنمایی در مورد امکانات پنل فروشندگان میخوام 

اگه یه نفر که تو ایمالز پنل داره فقط یک ساعت پنلشو در اختیار من بزاره عالی میشه

مورد بعدی اینکه محصولات چطور با هم مقایسه میشن مثلا ما یک محصول داریم با عنوان «یخچال فریز دوقلو امرسان مدل em-44xer»

حالا بخوایم محصولات مشابه این محصول رو چطور از دیتابیس بگیرم و به عنوان فروشندگان نمایش بدم.

ایده های خودم برای مورد بالا اینه که عنوان همون محصول رو بصورت full-text سرچ کنم ولی اینکار رو کردم دو محصول داشتم که ربطی به هم نداشت ولی چون هر دو محصول کلمه «مدل» را داشتند در نتیجه جستجو ظاهر شدند

ایده دوم اینه که برای محصولات تگ بذارم با گذاشتن تگ و نمایش بر اساس تگ محصولات مرتبط دقیقا همون میشه که باید باشه ولی در این روش باید کاربران تگ درست رو برای محصولشان بنویسن که اینم نمیشه

از دوستان برنامه نویسی که تجربه نوشتن همچین اسکریپتی رو دارن میخوام کمک کنند 

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام ، در مورد پنل فروشندگان که ، اطلاعی از جزئیات ندارم در مورد مقایسه باید پارامترهای محصول با هم مقایسه شوند ، حالا مثلاٌ یخچال باد در دسته بندی یخچال ارسال شود ، و با محصولات همان دسته مقایسه شود.

لینک به ارسال
  • 0

یعنی مشخصات کامل محصول مثلا برای یخچال مدل یخچال برند . گنجایش فریز و... با هم مقایسه بشه و نتایج چاپ بشه؟اینم ایده ی خوبیه 

لینک به ارسال
  • 0

خوب اینکه همه یا تعدادی از پارامترها مقایسه شود ، بستگی به صاحب ایده داره .

لینک به ارسال
  • 0

اره باید تعدادی از مشخصات اصلی کالا مقایسه بشه پس همونه که وقتی تو ایمالز مثلا گوشی نوت ۸ شیائومی ۶۴ گیگ  رو مقایسه میکنم فقط نوت ۸ های ۶۴ گیگ رو میاره و ۳۲ رو نمیاره چون تو مشخصات محصول حافظه گوشی قید شده 

ممنون استاد مهمترین مشکلم همین بود 

ویرایش شده توسط babavand

لینک به ارسال
  • 0

خواهش میکنم ، اگر سوال دیگری بود درخدمتم.

لینک به ارسال
  • 0

فقط یه سوال به نظرتون کالای جدید برای اولین توسط خود فروشندگان بصورت دستی در سایت ثبت میشه و در مرحله بعدی قیمت کالا توسط ربات مثلا هر ۲۴ یکبار بروز میشه یا نه از اول کالای جدید مثلا از طریق خروجی rss در ایمالز وارد میشه یا فروشنده api مخصوص به ایمالز میده اینا چیزایی هستند که اگه پنل فروشندگی داشتم میفهمیدم قضیه چیه حالا که ندارم میخوام ایده شما برای اینکار رو بدونم 

لینک به ارسال
  • 0

یک خزنده میسازیید که تمام آدرس ها را با توجه به دسته بندی پیمایش کند و محصولات را وارد و اگر یک ربات یا تسک دیگر نیز برای بروزسانی ، دفعه اول که خرنده شروع کرد میتوانید آدرس هر صفحه را هم نگه دارید برای بروزرسانی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...