دانلود افزونه Woocommerce Gift Registry نسخه ۲.۴توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

رجیستری هدایای Woocommerce یک ماژول است که به مشتریان اجازه می دهد تا رجیستری هدایا را برای عروسی، تولد، رکورد هدیه نوزاد در فروشگاه خود ایجاد کنید. پس از انجام اطلاعات در مورد رجیستری هدیه مشتری می تواند اقلام در فروشگاه خود را به رجیستری هدیه خود اضافه کنید. مشتری می تواند از طریق فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس به اشتراک گذاری رجیستری هدایا را به اشتراک بگذارد و به دوستان خود ایمیل کند دوستان می توانند پیوندها را دنبال کنند و هدایا را برای ثبت نام هدیه خریداری کنند. این پلاگین می تواند ایمیل اطلاع رسانی در مورد سفارش هدیه ارسال کند.نسخه : 2.4

پیش نمایش

دانلود


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*