دانلود افزونه WP Visitors Tracker نسخه ۲توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

این پلاگین اقدامات اصلی بازدیدکنندگان شما را ثبت می کند و به شما اجازه می دهد تا بازدید های خود را به طور واقعی تجسم کنید. این افزونه جذابیت ها و فعالیت های اصلی بازدیدکنندگان را ذخیره می کند تا بازدید از رابط کاربری را بازنویسی کند. نمایش بصورت خودکار از طریق صفحات سایت پخش می شود. شما می توانید از طریق مراحل مکث یا حرکت کنید.نسخه : 2.0

پیش نمایش

دانلود


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*

4 comments

  1. سلام ..ممنونم اقای شیرالی بخاطر قرار دادن این افزونه کاربردی. لطف بزرگی کردید. انشالله موفق باشید. لطفا یک قالب دیگه برای سایت خودتون انتخاب کنید. متشکرم از لطفتون.

    • Mostafa

      سلام ، خواهش می کنم ، در مورد قالب ، این قالب موقت هست و هنوز طرح زیبایی به ذهنم نیامده که پیاده سازی کنم ، اگر ایده دارید ممنون میشوم اطلاع رسانی نمایید.